INSIA tvoří budoucnost finančnictví


			INSIA tvoří budoucnost finančnictví
19.11.2018 Spektrum

Žijeme v době, kdy se všechno velmi rychle mění. Kdo nechce zaspat ve vývoji, musí být vždy o krok napřed. Co platí dnes, nemusí platit zítra. Jaké to je, když se podílíte na tvorbě InsurTech budoucnosti?

Technologie a umělá inteligence jsou stále chytřejší a vyspělejší. Kdo zaspí, toho konkurence předběhne.

„Vždy nám šlo o to, abychom vyvíjeli nejmodernější technologie a byli průkopníky ve svém oboru. Naši vývojáři dělají veliké věci. Určují směr, kterým se pojistný trh vydá. Získávají zkušenosti, které by jinde nezískali," komentoval Ivan Špirakus, generální ředitel INSIA.

INSIA je dlouhodobě jeden z největších hráčů na pojistném trhu a aktivně se podílí na technologické revoluci v tomto odvětví. Osmkrát za sebou se umístila v žebříčku společnosti Deloitte Technology Fast 50, který sleduje 50 nejrychleji rostoucích technologických firem střední a jihovýchodní Evropy. Za rok 2017 se umístila na druhém místě v prestižním žebříčku TOP 30 pojišťovacích makléřů


Mohlo by vás zajímat: Jaké jsou výsledky AXA a Generali za 3Q 2018?


Společnost má za sebou více než 25 let zkušeností, zdroje a chuť tvořit veliké věci. S radostí vyvíjí nejmodernější online nástroje a srovnávače, které jsou navržené speciálně pro potřeby hypotečních a pojišťovacích makléřů.

Jen za poslední rok představila INSIA hned dvě revoluční novinky. Službu PojištěnáFaktura.cz, která podnikatelům usnadňuje život tím, že jim umožňuje pojistit si faktury online. Byla to jedna z prvních služeb svého druhu na celém světě.

Druhou novinkou byl moderní srovnávač IGNÁC, inteligentní systém pro sjednávání autopojištění, který zamíchal s kartami na trhu s autopojištěním.

Šikovní lidé mají dveře otevřené

Jste vývojář? Nastartujte kariéru tam, kde je budoucnost. Využijte maximum ze svého potenciálu a zkušeností. Pracujte tam, kde budete mít nekonečný prostor pro rozvoj Vašich schopností. Choďte do práce, která má smysl. Pojďte společně s INSIA tvořit #InsurTech, budoucnost finančních služeb. 

Máte zájem? INSIA hledá iOS developera!

Zdroj: INSIA

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

Související články