INSIA představuje: IGNÁC nový systém pro autopojištění


			INSIA představuje: IGNÁC nový systém pro autopojištění

INSIA opět přichází s revoluční novinkou, a potvrzuje tak své zaměření na moderní nástroje podpory poradců. Po unikátním produktu Pojištěná faktura představuje zcela nový inteligentní systém Ignác, který je určený ke sjednávání autopojištění a jenž bude sloužit makléřům sítě INSIA.

Datum spuštění projektu je symbolicky 7. 12. 2017, před 195. lety se totiž narodil významný český podnikatel a zakladatel Kopřivnické vozovky Ignác Šustala,  jehož jméno unikátní systém nese.

Ignác ŠustalaIgnác pracuje s prvky umělé inteligence a na základě vstupních parametrů od klienta a individuálního nastavení preferencí makléře navrhne optimální varianty pojištění vozidla. Ignác je navíc plně integrovaný do provozního systému Yeti a vytvořené kalkulace i sjednané smlouvy se automaticky ukládají do Yeti společně s generovanými dokumenty z pojišťovny a záznamem z jednání.

Celý proces je plně on-line na principu webových služeb. V reálném čase porovnává a zpracovává nabídky jednotlivých pojišťoven a rovnou umožní sjednání pojistné smlouvy bez podpisu klienta.

Čím se Ignác liší od jiných porovnávačů pojištění?

Hlavním rozdílem je to, že Ignác neřadí nabídky pouze dle ceny pojištění, ale sám inteligentně vytvoří komplexní nabídku a doporučení pro klienta v několika variantách kvality a rozsahu pojistného krytí.


Mohlo by vás zajímat: Ivan Špirakus: Trpělivost je klíčový znak pojišťováka


Další unikátní vlastností Ignáce je to, že bere v úvahu nejen vstupní požadavky klienta, ale zohledňuje při tvorbě kalkulace také osobní zkušenosti daného makléře a celé sítě INSIA s jednotlivými pojišťovnami při správě pojištění a především při řešení škod jeho klientů. Automaticky vytvořenou nabídku je pak dále možné ručně upravovat v jednotlivých parametrech tak, aby makléř nastavil to nejlepší řešení pro svého klienta.

 

Zdroj: INSIA

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články