Unikátní aplikace INSIA ACADEMY. Pomoc při zkouškách odborné způsobilosti


			Unikátní aplikace INSIA ACADEMY. Pomoc při zkouškách odborné způsobilosti
1.8.2017 Technologie, Produkty

Společnost INSIA rozšířila své služby členům sítě o novou aplikaci INSIA ACADEMY pro chytré telefony se systémem Android. Aplikace reaguje na novou povinnost pro finanční poradce, zprostředkovatele úvěrových produktů, složit odbornou zkoušku podle zákona o spotřebitelském úvěru.

Vykonání zkoušek odborné způsobilosti není pouhou rutinou a je třeba se na ně důkladně připravit. Aplikaci INSIA ACADEMY lze stáhnout do mobilního zařízení a bez nutnosti internetového připojení ji mít kdykoliv a kdekoliv k dispozici. V rámci podpory vzdělávání a rozvoje zprostředkovatelů na trhu poskytuje INSIA tuto aplikaci všem poradcům i z konkurenčních firem.

INSIA ACADEMY obsahuje kompletní oficiální otázky ČNB k odborným zkouškám a umožňuje neomezené procvičování zkušebních testů i návrat k rozpracovanému testu a pokračování od poslední zodpovězené otázky. Celkově je aplikace velmi jednoduchá, intuitivní, obsahuje statistiku odpovědí při procházení i nápovědu a podmínky splnění testů.


Přečtěte si: Pojišťovna České spořitelny má potenciál stát se jedničkou v životním pojištění


První zájemci měli možnost vykonat odbornou zkoušku na konci června a 90 % zúčastněných poradců sítě INSIA získalo osvědčení. Průměrný výsledek testů byl 86 %. Takového výsledku je možno dosáhnout jen kvalitní přípravou a INSIA ACADEMY se ukázala jako skvělý pomocník. Ti, kteří ji aktivně využívali, neměli se zvládnutím testu žádné problémy.

„Jsem velmi rád, že aplikace splnila svůj účel, a přispěla k tak vysoké úspěšnosti našich makléřů u odborných zkoušek. Je mi potěšením dát tento skvělý nástroj zdarma k dispozici všem hypotečním poradcům na trhu," okomentoval aplikaci generální ředitel společnosti INSIA Ivan Špirakus.

Společnost INSIA oslaví v tomto roce významné jubileum. Za dobu své 25leté historie se úspěšně etablovala na českém i slovenském trhu a digitalizace procesů, nové nástroje k podpoře makléřů v síti a neustálé zdokonalování služeb klientům je cílem do dalších let.

Aplikaci lze stáhnout i ZDE.

 

Zdroj: INSIA

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články