Podcast: Zdanění slovenského pojišťovnictví


			Podcast: Zdanění slovenského pojišťovnictví
12.1.2018 Spektrum, Podcasty

S novým rokem si odborný portál oPojištění.cz připravil pro své věrné čtenáře novou rubriku - Podcasty. Představíme vám v ní zajímavé názory osobností trhu na aktuální témata, která se týkají nejen českého pojišťovnictví.  

Co to vlastně je podcast? Pomůžeme si jednoduchou definicí z Wikipedie. Podcasting je způsob šíření informací vynalezený v roce 2004 Adamem Currym a do jisté míry konkurující rozhlasu. Výraz „podcasting“ se užívá ve významu „způsob šíření audio informací“. Podcast je tedy pravidelný audio pořad na specifické téma, který můžete poslouchat v podstatě kdykoli a kdekoli.

Cesta vlakem, čekání u lékaře, řízení auta, procházka s kočárkem – to všechno může být vyplněno smysluplným poslechem témat, která vás zajímají. V našem případě se logicky jedná o současné problémy související s pojišťovnictvím.


Mohlo by vás zajímat: SR: Odvod z pojištění nahradí daň ve výši 2–8 procent


Jednotlivé podcasty budeme zveřejňovat na našem webu v rubrice Téma/Podcasty a k odběru také budou v aplikaci CastBox, díky které si můžete nové epizody stáhnout a poslouchat off-line.

První podcast bude věnován aktuálně velmi ožehavému tématu „Zdanění slovenského pojišťovnictví“. Respondentem je generální ředitel společnosti INSIA Ivan Špirakus.

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

Související články