Certifikované kanceláře INSIA – záruka kvality pro klienty


			Certifikované kanceláře INSIA – záruka kvality pro klienty
18.11.2014 Tiskové zprávy

Certifikace kanceláří je potvrzením jejich odbornosti a kvality servisu, který poskytují svým klientům v jednotlivých oblastech pojištění a finančních produktů.

Certifikáty jsou udělovány na základě důkladného prověření a prohlídky kanceláře týmem interních auditorů centrály sítě INSIA. Ti, kromě splnění základních podmínek na certifikaci, jako je například dodržování požadavků zákona na činnost pojišťovacích zprostředkovatelů nebo správné vedení dokumentace, ověří i oborovou způsobilost, zkušenosti, průběžné vzdělávání a přístup jednotlivých pracovníků kanceláře.

Při kontrole se posuzuje příslušná oblast pojištění nebo finančních produktů, ve které kancelář o certifikaci usiluje. Udělené certifikáty kvality jsou důkazem odborné způsobilosti, zkušeností a profesionality pracovníků dané kanceláře. Certifikace kanceláře je dobrovolná a centrála INSIA zahajuje celý proces na základě žádosti člena sítě INSIA. Certifikáty se udělují na dobu určitou a po uplynutí doby platnosti je nutné jejich přidělení obhájit.

V certifikované kanceláři INSIA má tak každý klient záruku kvalitních a profesionálních služeb.

Certifikované kanceláře v síti INSIA k 1. 11. 2014 :

INSIA KV s.r.o. – Sokolov, Jiřího z Poděbrad 441, www.insiakv.cz

Gorau, s.r.o. - Praha 8, Sokolovská 81/55, www.gorau.cz

Artur Petržilka - Praha 9, K Moravině 1871/7, www.insia.cz/kancelare/artur-petrzilka/

Insia Plzeň s.r.o. – Plzeň, Úslavská 10, www.insiaplzen.cz

Ivo Loskot – Kralupy nad Vltavou, Maxima Gorkého 6, www.insia.cz/kancelare/ivo-loskot

Petr Pecina – Praha 2, Belgická 538/13, www.insia.cz/kancelare/petr-pecina

INSIA je největší síť specialistů na pojištění a hypotéky ve střední Evropě. Na trhu působí již 22 let. Makléři INSIA svým klientům, firmám i občanům, poskytují kompletní „služby na klíč“. Od vypracování analýzy stávajícího pojištění, po výběr a doporučení nejvhodnějšího pojistitele. O smlouvu se starají po celou dobu její platnosti a spolupracují i při likvidaci pojistných událostí.

INSIA

Zdroj: INSIA

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články