INSIA již 8 let mezi nejrychleji rostoucími společnostmi!


			INSIA již 8 let mezi nejrychleji rostoucími společnostmi!

INSIA potvrzuje neustálý růst! I v roce 2013 se umístila v žebříčku společnosti Deloitte Technology Fast 50, který sleduje 50 nejrychleji rostoucích technologických firem střední a jihovýchodní Evropy.

INSIA, největší síť pojišťovacích makléřů ve střední a východní Evropě, se v žebříčku umístila již 8. rokem s celkovým růstem tržeb 262 %. Je jedinou českou společností, která je v žebříčku Deloitte tak obdivuhodně dlouhou dobu a je spolu se slovenským Esetem jedinými firmami ze všech hodnocených, které se v něm umístily 8 a více let.

Výsledky 14. ročníku soutěže Deloitte Technology Fast 50 ukázaly, že nejvíce umístěných firem se věnuje vývoji software. Právě díky software je v žebříčku tolik let po sobě i INSIA, která vyvíjí a neustále zlepšuje systém YETI, určený speciálně pro práci zprostředkovatelů pojištění a hypoték.

Ivan Špirakus, generální ředitel INSIA, komentoval výsledky slovy: „Umístění 8. rokem po sobě je pro nás velmi výjimečné. Opět se nám potvrzuje správnost unikátní koncepce svobodného podnikání v síti INSIA a jedinečnost systému YETI, jehož vývoji se velmi intenzivně věnujeme.“

O úspěšnosti strategie a filozofie INSIA svědčí i ocenění „Ruban d´Honneur 2012/2013“, které INSIA získala na začátku roku 2013. Odbornost členů sítě INSIA a kvalitu spolupráce s obchodními partnery potvrdilo ocenění TOP 5 pojišťovací makléř roku 2012 Asociací českých pojišťovacích makléřů.

Úspěšný model INSIA se letos v říjnu rozhodl ještě více podpořit strategický partner MarshMajoritní podíl Marsh ve společnosti INSIA tak přinese stávajícím členům sítě INSIA výhody vzájemné spolupráce a zároveň podpoří mezinárodní růst INSIA Europe.


Insia

Zdroj: Insia

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

Související články