INSIA potvrzuje úspěšný vstup do Rumunska!


			INSIA potvrzuje úspěšný vstup do Rumunska!
10.7.2013 Tiskové zprávy

INSIA, jedna z největších sítí pojišťovacích makléřů ve střední a východní Evropě, vstoupila prostřednictvím své první dceřiné společnosti do Rumunska.

Model sítě INSIA zaujal zúčastněné novináře a bezprostředně po tiskové konferenci, která se uskutečnila 27.6.2013,  bylo uveřejněno již 14 článků v ekonomickém tisku a na internetových portálech.

Úspěch konceptu svobodného podnikání INSIA potvrzuje neobyčejně velký zájem o vstup do sítě bezprostředně po tiskové konferenci a uveřejnění článků.

V příštích třech letech bude v Rumunsku otevřeno nejméně 50 kanceláří. Cílem je vybudovat síť pojišťovacích makléřů na základě franšízy,  která bude poskytovat své služby ve většině rumunských oblastí.

INSIA bude poskytovat  vysoce kvalitní služby díky celé řadě pojistných produktů, počínaje službami pro fyzické osoby až po malé a střední podniky.

Chceme prostřednictvím sítě INSIA přilákat nejlepší rumunské odborníky na pojištění, kteří budou ochotni rozvíjet své podnikání v této oblasti," vysvětlila Alexandra Arsenie manažerka společnosti INSIA Rumunsko.

INSIA již podepsala první dvě smlouvy ve svých dvou rumunských kancelářích. Jedna z nich je v Bukurešti.

"Model, který založila INSIA, funguje  v současné době na několika trzích, které mají velký obchodní potenciál. Jde o Polsko, Rumunsko, Itálii a Maďarsko. INSIA je řešením pro profesionály, kteří chtějí v pojištění učinit krok kupředu," dodal generální ředitel INSIA Europe Louis Coomans.

Síť INSIA nyní zahrnuje 1300 odborníků ve více než 250 kancelářích v České republice a na Slovensku. INSIA spolupracuje s mnoha dalšími firmami, včetně společnosti Marsh.

INSIA je jednou z nejrychleji rostoucích sítí pojišťovacích makléřů ve střední a východní Evropě. V prestižní soutěži European Business Awards byla INSIA zvolená mezi deset nejvýznamnějších společností expandujících na zahraniční trhy, v kategorii „Strategie mezinárodníhorůstu“ a získala tak titul Ruban d’Honneur 2012/2013. Už více než 20 let působí v České republice a na Slovensku a její expanzi potvrdilo i otevření zastoupení v Polsku, Maďarsku a Itálii.

Principy sítě INSIA spočívají ve vytváření ideálních podmínek na podnikání pro kvalifikované pojišťovací zprostředkovatele, kterým INSIA garantuje svobodu, podporu podnikání a poskytuje jedinečný software YETI, vyvinutý speciálně pro práci pojišťovacího zprostředkovatele.

INSIA

Zdroj: INSIA

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články