INSIA vyhlášena TOP5 pojišťovacím makléřem roku 2012


			INSIA vyhlášena TOP5 pojišťovacím makléřem roku 2012
23.5.2013 Tiskové zprávy

Ve středu 22. května 2013 byly vyhlášeny výsledky 13. ročníku prestižní ankety Pojišťovna roku 2012, jejíž součástí letos byla i kategorie TOP 5 pojišťovací makléř roku 2012.

V rámci ankety hodnotí tradičně pojišťovací makléři jednotlivé pojišťovny podle kvality poskytovaných služeb. V letošním roce zároveň probíhalo i odborné hodnocení opačným směrem, tedy pojišťovny hodnotily kvalitu makléřů.

Hlasování organizované Asociací českých pojišťovacích makléřů společně s Českou asociací pojišťoven probíhalo v období od 4. dubna do 10. května 2013. Výsledky byly prezentovány dne 22. května 2013 v Kongresovém centru České národní banky na tiskové konferenci a pak slavnostně vyhlášeny na galavečeru.

INSIA byla zástupci pojišťoven zvolena TOP 5 pojišťovacím makléřem roku 2012 a přidala tak toto ocenění k dalším trofejím, které získala v poslední době v prestižních evropských podnikatelských soutěžích.

Tento úspěch komentoval místopředseda představenstva INSIA a.s. a zakladatel sítě INSIA, Ivan Špirakus, slovy: „Umístění mezi 5 nejlépe hodnocenými makléři ze strany pojišťoven nás velmi těší, potvrzuje to odbornou úroveň INSIA i kvalitní dlouholetou spolupráci s našimi obchodními partnery. V konečném důsledku je to i důkaz profesionality členů sítě INSIA a vysoké úrovně služeb, které poskytujeme našim klientům.“

Úspěch sítě INSIA spočívá v jedinečném konceptu svobodného prostředí, kde díky servisu specializovaných oddělení centrály mají členové sítě INSIA volné ruce a mohou tak plně rozvíjet své obchody a pečovat o klienty. Na základě auditovaných účetních výsledků INSIA a výsledků strategického partnera Marsh za rok 2012 byla potvrzena pozice skupiny Marsh/INSIA jako největšího makléře na českém trhu.

 

INSIA

Zdroj: INSIA

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

TOP5? Ano pouze ze 79 členů AČPM

Prda Zdeněk,  3. 6. 2013

V letošním ročníku doznalo změn i loni zavedené oceňování pojišťovacích makléřů – ti se letos do soutěže nenominovali sami, nýbrž zástupci členských pojišťoven ČAP měli možnost vybírat ty nejlepší z celé členské základny AČPM. Výsledkem je TOP 5 pojišťovací makléř roku 2012 – bez udání pořadí, vítězové jsou řazeni abecedně. Jsou to společnosti C.E.B., INSIA, INPOL, Renomia a Respect.

RSS

Související články