Inspiraci pro dovolenou nabídne portál Klub cestovatelů ČPP


			Inspiraci pro dovolenou nabídne portál Klub cestovatelů ČPP
9.8.2017 Tiskové zprávy

Česká podnikatelská pojišťovna spustila pro milovníky cestování nový užitečný portál – Klub cestovatelů ČPP. Ten nabízí cenné informace o cestování a zajímavou slevu na cestovní pojištění. Registrovaní členové klubu se navíc mohou zúčastnit soutěže o atraktivní ceny.

Letní sezona je v plném proudu a turisté mají jedinečnou příležitost navštívit ještě před odjezdem na svou dovolenou nový cestovatelský portál, který pro ně spustila ČPP. Klub cestovatelů nabídne po dobu prázdnin a dovolených užitečné rady a tipy na cestování, četná doporučení i sdílení zážitků z cest.

Kdo se zde zaregistruje, získá možnost si zde sjednat cestovní pojištění se slevou 25 %. Tím ale zajímavé výhody zdaleka nekončí. Se spuštěním online Klubu připravila ČPP velkou letní hru o 100 poukazů do celoevropské sítě hotelů Connex v celkové hodnotě 10 000 EUR.


Mohlo by vás zajímat: Rakousko řeší IDD. Zátěžové testy otestují makléře


Klub cestovatelů ČPP čtenářům představí i zážitky z cest známých osobností. Letošním partnerem portálu se stala hudební skupina Chinaski a ta zde zveřejní zajímavé momenty z natáčení svého posledního alba Není nám do pláče, které vznikalo na všech světových kontinentech. V chystané soutěži pak výherci získají ceny v podobě CD, plakátů a dalších hudebních dárků od skupiny Chinaski.

Jako velmi praktický doplněk k cestovnímu pojištění doporučuje ČPP na stránkách svého Klubu cestovatelů službu Claim Cloud. V případě zpoždění či zmeškání letu nebo ztráty zavazadel či jiných problémů s letem, jistě oceníte, že řešení nepříjemné situace s leteckou společností můžete přenechat na někom jiném, kdo bude hájit Vaše zájmy.

Ročně vycestuje na dovolenou do zahraničí přes 5 miliónů Čechů. Jen zpoždění letadla se přitom dotkne minimálně 20 procent z nich. Málokdy jsou však cestující za vzniklou situaci odškodněni, přestože mají na kompenzaci nárok. Pokud nejste spokojeni s jednáním letecké společnosti, se službou Claim Cloud můžete získat odškodnění až 600 EUR na osobu za komplikace spojené s letem.

Klub cestovatelů je všem zájemcům k dispozici na adrese www.klubcestovatelucpp.cz

Zdroj: Česká podnikatelská pojišťovna

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články