Potvrzeno: Gerhard Lahner v představenstvu Kooperativy a ČPP


			Potvrzeno: Gerhard Lahner v představenstvu Kooperativy a ČPP

Jak už oPojištění.cz dříve uvedlo, Gerhard Lahner se vrací do České republiky. V představenstvu Kooperativy a České podnikatelské pojišťovny vystřídá Gary Mazzottiho.

Ke dni 30. 6. 2017 odešel z pozice člena představenstva pojišťovny Kooperativa i České podnikatelské pojišťovny (ČPP) Gary Wheatley Mazzotti. Pan Mazzotti v Kooperativě působil od roku 2012, v dubnu 2014 se stal členem představenstva pojišťovny Kooperativa zodpovědným za oblast financí, od dubna 2016 byl členem představenstva i v ČPP. Panu Mazzotimu vedení VIG ČR děkuje za jeho práci pro obě společnosti a přeje mu hodně úspěchů v jeho další kariéře.       


Mohlo by vás zajímat: Změny ve VIG: Gerhard Lahner bude finančním ředitelem v Kooperativě


Dnem 1. července 2017 se do České republiky vrátil pan Gerhard Lahner (40), který míří do představenstva obou pojišťoven, kde bude zároveň zodpovědný za oblast financí. 

Gerhard Lahner vystudoval podnikové hospodářství na Ekonomické univerzitě ve Vídni. Pro finanční skupinu VIG pracuje od roku 2002. Vystřídal několik pozic, a to i v České republice, kde od roku 2010 působil jako člen představenstva pojišťoven Kooperativa i ČPP. Od března 2014 byl členem představenstva pojišťovny Donau. Jako člen představenstva Wiener Städtische a Donau odpovídal v poslední době za rezort IT.

Zdroj: Kooperativa, ČPP

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články