Stříbro pro ČPP za pojištění podnikatelů v soutěži Zlatá koruna


			Stříbro pro ČPP za pojištění podnikatelů v soutěži Zlatá koruna

Česká podnikatelská pojišťovna zabodovala v letošním 15. ročníku soutěže Zlatá koruna. V jedné z nejprestižnějších kategorií – pojištění podnikatelů – získala ČPP stříbrnou medailovou pozici. Tím potvrdila své významné postavení na českém trhu v oblasti podnikatelského pojištění. Ocenění 8. června na slavnostním galavečeru převzal člen představenstva ČPP Vít Rozsypal.

„Ocenění odborné veřejnosti je potvrzením toho, že svou práci děláme dobře, a to nás samozřejmě těší,“ říká Vít Rozsypal, člen představenstva ČPP. Klientům z řad podnikatelů ČPP nabízí pojištění proti celé škále nepříznivých situací. „V první řadě doporučujeme pojistit se proti takovým rizikům, která mohou firmu ohrozit nejvíce a způsobit největší škody. Kromě živelního pojištění považujeme za nezbytnost například pojištění přerušení provozu,“ doplňuje Vít Rozsypal. 


Mohlo by vás zajímat: Bez pojištění ani záběr. Filmy, ve kterých šlo o život!


Pro malé a střední podnikatele nebo živnostníky nabízí ČPP balíček pod názvem Podnikatel Plus. Větším firmám poskytuje širokou a kvalitní ochranu v produktu Komplex. ČPP standardně nabízí také řadu speciálních produktů, například Pojištění obecné odpovědnosti za škodu, Pojištění profesní odpovědnosti nebo Pojištění finanční způsobilosti dopravce. Mezi klienty ČPP patří největší subjekty v oblasti všech průmyslových odvětví, obchodních společností, developerů, finančních institucí, veřejné správy a municipalit. 

V oblasti podnikatelského pojištění je pro ČPP typická inovativnost a odvaha nabídnout produkt, který je na českém trhu unikátní. „Naše produkty upravujeme několikrát ročně podle přání našich klientů a situace na trhu,“ uvádí Vít Rozsypal. „Nebojíme se jakékoliv výzvy a jsme rádi, když můžeme vymyslet klientovi pojištění na míru i v případě zcela nestandardního požadavku na pojistné krytí, pro které na českém trhu není vhodný produkt,“ dodává Rozsypal. 

Zdroj: Česká podnikatelská pojišťovna

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články