Maxima pojišťovna: Inovace rizikového životního pojištění MaxEfekt


			Maxima pojišťovna: Inovace rizikového životního pojištění MaxEfekt

Na začátku června spustila Maxima pojišťovna prodej inovovaného životního pojištění MaxEfekt s pořadovým číslem 3.1.

Jak je vidět z policejních statistik dopravních nehod, ne vždy má člověk na růžích ustláno. V loňském roce Policie ČR vyšetřovala 104 764 dopravních nehod, při kterých zahynulo 565 osob, 2 465 lidí se zranilo těžce a 25 215 lehce.

Na tyto alarmující statistiky Maxima pojišťovna reaguje změnou pojistných podmínek pro nově sjednané smlouvy. Trvalé následky při dopravní nehodě budou nově plněny již od 0,5 % bez vlivu na přívětivou cenu pojištění.


Mohlo by vás zajímat: Jan Matoušek: Vláda projídá daňové příjmy budoucnosti


Ing. Martin Seidl, produktový manažer životního pojištění společnosti Maxima, k změnám říká:  „další vylepšení se týká způsobu plnění v případě invalidity I., II. nebo III. stupně. Novinka spočívá ve zrušení časového testu.“

Dále Seidl dodává: „nově klient dostane 100 % finančních prostředků okamžitě po přiznání daného stupně invalidity, což pomůže řešit jeho obtížnou životní situaci ihned.“

Máte-li zájem o podrobnější informace o produktu, neváhejte se obrátit na naše kolegy na pobočce nebo nás kontaktujte na e-mailu info@maxima-as.cz, případně nám můžete zavolat na zákaznickou linku 273 190 400.

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články