PČS rozšířila informace o pojistce v aplikaci SERVIS 24


			PČS rozšířila informace o pojistce v aplikaci SERVIS 24
15.10.2013 Tiskové zprávy

Pojišťovna České spořitelny rozšířila informace o pojistné smlouvě v internetové aplikaci SERVIS 24. Klienti zde nově najdou detaily k likvidaci pojistné události a informaci o počtu dnů, během kterých si mohou zdarma pojistit adrenalinové sporty. I nadále si klienti v aplikaci mohou on-line měnit kontaktní údaje nebo určit osobu, která v případě jejich úmrtí bude mít nárok na výplatu peněz z pojistky. On-line náhled na smlouvu dnes využívá 124 000 klientů.

Získat informace o životní pojistce rychle a bez nutnosti přijít na pobočku nebo volat na klientskou linku. To je záměr našich klientů, kteří využívají náhledu na pojistnou smlouvu zdarma přes aplikaci SERVIS 24. A my jim chceme stále více informací předávat on-line,“ říká Jana Jirásková, tisková mluvčí Pojišťovny České spořitelny. „Klienti nyní budou mít přehled o počtu dnů, po které se mohou bez obav zdarma věnovat rizikovým rekreačním sportům. Stačí k tomu jen snadná aktivace pomocí SMS zprávy.“

V rámci FLEXI životního pojištění může klient, který uzavřel smlouvu po 1. lednu 2011 a má sjednáno jedno z úrazových rizik, čerpat zdarma až 30 dnů na aktivity, které jsou obvykle u životního pojištění ve výlukách (např. horolezectví, bungee jumping, potápění či rafting). Období, po které chce mít klient sportovní aktivity kryty, nahlásí snadno pomocí SMS zprávy. Kolik dnů může ještě čerpat, nyní zjistí v internetovém bankovnictví.

Klienti on-line vidí, proti jakým rizikům je pojistka chrání, kolik za ni platí nebo koho z rodiny mají na smlouvě pojištěného. Najdou zde aktuální zůstatek na smlouvě, uspořenou částku, kterou si mohou ihned vybrat, informace o pojistném plnění v případě pojistné události nebo částku nutnou k doplacení pro maximální daňové zvýhodnění.

Prostřednictvím aplikace SERVIS 24 České spořitelny klienti mění kontaktní údaje, obmyšlené osoby a rozložení pojistného do fondů. Přímo v aplikaci si také mohou aktivovat přijímání E-dokumentů. Elektronicky jim pak zasíláme výroční rekapitulace, potvrzení o zaplacení pojistného pro daňové odpočty, potvrzení o přijetí hlášení pojistné události nebo jim připomínáme platby pojistného.

Detailní informace o internetovém náhledu na pojistné smlouvy získáte na www.flexi.cz.

Kalkulačka životního pojištění:

www.pojistovnacs.cz/flexi/kalkulator/

 

Pojišťovna České spořitelny

Zdroj: Pojišťovna České spořitelny

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články