Pojišťovna České spořitelny: druhé místo v životním pojištění - Pojišťovna roku 2013


			Pojišťovna České spořitelny: druhé místo v životním pojištění - Pojišťovna roku 2013
21.5.2014 Tiskové zprávy

Pojišťovna České spořitelny získala v soutěži Pojišťovna roku 2013 v kategorii životní pojištění pomyslnou stříbrnou medaili. Na stupních vítězů se objevuje pravidelně a potvrzuje tak, že patří mezi nejlepší pojišťovny na našem trhu. Toto ocenění každoročně uděluje Asociace českých pojišťovacích makléřů.

„V minulosti jsme v této kategorii šestkrátobsadili první místo, naposledy loni. Je to až k nevíře, že se nám daří držet se na samém vrcholu tak dlouho,“ rekapituluje úspěchy Petr Zapletal, generální ředitel Pojišťovny České spořitelny. „Druhá příčka je skvělý výsledek, ale pro nás bude pro příští rok také hnacím motorem. Již nyní pracujeme na mnoha produktových i procesních vylepšeních, která nás, jak pevně věřím, opět vrátí na první místo.“

Pojišťovna České spořitelny dosáhla v roce 2013 u běžně placených smluv meziročního nárůstu předepsaného pojistného o 2,75 procenta. Celkově pojišťovna předepsala 11,4 miliardy korun a svým klientům připsala vysoké zhodnocení (u běžně placeného FLEXI životního pojištění až 6,82 procenta).

Pojišťovna České spořitelny, a.s., ViennaInsurance Group, načeském trhu působí od roku 1992 a patří k našim největším pojišťovnám. Nabízí klientům kvalitní produkty životního pojištění v široké síti poboček České spořitelny a u renomovaných externích partnerů.

Cílem ankety Pojišťovna roku je posoudit kvalitu poskytovaných služeb a produktů významných pojišťoven na českém trhu. Nejlepší produkty a služby předešlého roku vyhlašuje Asociace českých pojišťovacích makléřů na základě vyhodnocení ankety, které se účastní nezávislí pojišťovací makléři z celé České republiky. Soutěž letos proběhla již počtrnácté.

Pojišťovna České spořitelny

Zdroj: Pojišťovna České spořitelny

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články