Životním pojištěním roku 2009 je FLEXI od Pojišťovny ČS


			Životním pojištěním roku 2009 je FLEXI od Pojišťovny ČS
22.10.2009 Produkty

FLEXI životní pojištění od Pojišťovny České spořitelny zvítězilo v rámci soutěže Fincentrum Banka roku v kategorii Životní pojištění roku 2009. Stalo se tak v silné konkurenci pojistných produktů více než 20 tuzemských pojišťoven. Kategorii Životní pojištění roku Pojišťovna České spořitelny opanovala již dva roky po sobě.

„Získané ocenění potvrzuje skutečnost, že parametry FLEXI životního pojištění v současnosti nemají na tuzemském trhu životního pojištění konkurenci. Poslednímu úspěchu v rámci Banky roku 2009 totiž předcházela nejvyšší ocenění v soutěžích Zlatá koruna 2009 a Pojišťovna roku 2008,“ říká Petr Zapletal, generální ředitelPojišťovny České spořitelny.

Pojišťovna České spořitelny se výhradně specializuje na produkty životního pojištění, a proto si velice vážíme toho, že se nám podařilo obhájit prvenství z loňského roku,“ dodává Petr Zapletal. V loňském roce zvítězila Pojišťovna České spořitelny v kategorii Životní pojištění roku, a to s investičním životním pojištěním FLEXI INVEST. Novinka FLEXI životní pojištění byla představena na začátku roku 2009 a od té doby je v rámci něj pojištěno více než 150 000 klientů.

Cílem soutěže Fincentrum Banka roku je ocenění služeb a produktů finančních institucí působících v ČR. O vítězích deseti z dvanácti kategorií rozhoduje odborná porota. V kategorii Životní pojištění roku 2009 se utkalo se svými produkty 21 pojišťoven zaměřených na drobnou klientelu.

Pojišťovna České spořitelny

 

Share/Bookmark

Zdroj: Pojišťovna České spořitelny

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Flexi ?

rezek jan,  18. 1. 2010

Zkoušel již někdo dávat peníze pod polštář a zřídit si samostatně úrazové pojištění ?? Je to efektivnější než FLEXI !

RSS

Související články