Pojišťovna VZP byla oceněna Radou kvality České republiky


			Pojišťovna VZP byla oceněna Radou kvality České republiky
26.11.2016 Tiskové zprávy

Pojišťovna VZP byla oceněna Národní cenou kvality ČR v programu START Plus – Úspěšná organizace. Předání ceny se uskutečnilo 22. listopadu na slavnostním večeru ve Španělském sále Pražského hradu pod záštitou a za účasti prezidenta České republiky Miloše Zemana, předsedy Senátu PČR Milana Štěcha, premiéra Bohuslava Sobotky a ministra průmyslu a obchodu Jana Mládka.

Národní cena kvality je považována za jedno z nejprestižnějších ocenění, které lze získat. Podle stejné metodiky je udělována ve více než 80 zemích světa. Garantem Národní ceny kvality ČR je poradní orgán vlády Rada kvality České republiky zaměřený na podporu rozvoje řízení a uplatňování národní politiky kvality.

Vážíme si toho, že naše pojišťovna obstála v takto náročném hodnocení. Naším záměrem bylo ověřit si, zda jsou naše procesy správně nastavené uvnitř i navenek a také zjistit, jak si stojíme v porovnání s konkurencí.“, říká Halina Trsková, místopředsedkyně představenstva.

Největším oceněním pro mě osobně, a věřím, že i pro mé kolegy, je spokojený klient. Je to klient, který si na trhu vybere právě naši pojišťovnu, protože jí důvěřuje. Naše portfolio je široké a obsahuje několik naprosto unikátních produktů, které na pojistném trhu nemají konkurenci. Poskytujeme pojištění, které je kvalitní a spokojenost klienta je pro nás vždy na prvním místě. Ocenění NC je reflexí nejenom toho, že naše služby klientům jsou perfektní, ale také toho, že máme jasně definovány cíle našeho směřování a rovněž strategie, jak těchto cílů dosahovat.”, dodává Robert Kareš, předseda představenstva.

Zdroj: PVZP

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články