Chubb bude v Anglii šířit své know-how z oblasti kybernetických rizik

16.9.2016 Zahraničí

Chubb, jedna z největších pojišťoven na světě rozšiřuje své služby týkající se kybernetických rizik do Irska a Velké Británie. Posiluje tam tak svou pozici v segmentu risk managementu.

Speciální tým složený z odborníků Chubb, bude v Anglii a v Irsku poskytovat služby týkající se risk managementu v segmentu kybernetických rizik. Poradenství se nebude zaměřovat na žádná konkrétní průmyslová odvětví, ale bude poskytováno napříč celým trhem.

Tým specialistů povede Nick Bellamy, který má v plánu jej přímo propojit se zákazníky a lépe tak pochopit rizika, kterým čelí. Každá společnost má velmi specifický rizikový profil a to obzvlášť v oblasti kybernetických rizik. Chubb má v plánu detailně analyzovat činnosti klientů, zkoumat jejich datová rizika a nabídnout jim způsoby, jak snížit ony hrozby na minimum. V případě útoku pak klientům pomohou čelit ofenzivě a následně se i vyrovnat s případnými následky.

Součástí působení na starém kontinentu bude i pořádání tréninků a testů IT specialistů svých zákazníků, aby byli na případné hrozby připraveni, dokázali je včas identifikovat a případně potlačit.

Když přijde na kybernetická rizika, každý klient je vystaven rozdílným hrozbám a potřebuje rozdílnou ochranu,“ říká Bellamy „Naši specialisté pracuji s klienty v rovném partnerství a mohou velmi výrazně zvýšit odolnost jejich systémů proti kybernetickým útokům. Pokud se tak stane, pomáháme jim situaci analyzovat a dostat se z toho co nejrychleji,“ zakončuje Bellamy.

Zdroj: insurancebusinessmag.com

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články