15 milionů jako podpisový bonus? To není Real Madrid. To je AIG


			15 milionů jako podpisový bonus? To není Real Madrid. To je AIG
Peter Zaffino (50), bývalý generální ředitel pojišťovacího makléře Marsh & McLennan Companies, byl počátkem července jmenován novým výkonným ředitelem pojišťovny AIG. Přijde si na  roční plat 1,25 milionu dolarů plus nezvyklý 15milionový benefit za podpis smlouvy.

AIG na začátku července oznámila, že jmenuje pana Zaffina za výkonného viceprezidenta, generálního ředitele pro provozní trh, s účinností od 1. srpna 2017. Ve své funkci v AIG bude pan Zaffino zastupovat nadnárodní organizace AIG ve všech každodenních činnostech, souvisejících s globálními obchodními službami, se správou a komunikací. Bude úzce spolupracovat s generálním ředitelem a výkonným týmem vedoucích pracovníků, rozvíjet dlouhodobou strategii a plán činnosti společnosti AIG a zodpovídat za provádění obchodních a spotřebitelských strategií za účelem dosažení cílů růstu a ziskovosti.


Mohlo by vás zajímat: Jak dopadly organizační změny ve společnosti MARSH?


Brian Duperreault, prezident a generální ředitel společnosti AIG, řekl: „Peter je jedním z nejtalentovanějších manažerů působících v pojišťovnictví. Operace společnosti AIG v terénu budou mít prospěch ze zkušeností Petra ve všech aspektech podnikání, naposledy s jedním z největších světových makléřů. Předáním jeho hlubokých odborných znalostí v oblasti pojištění vedoucímu týmu společnosti AIG se urychlí naše úsilí o vybudování a rozšíření této skvělé franšízy.“

Pan Zaffino má více než 25 let zkušeností v oblasti pojišťovnictví a zajišťování. Předtím, než byl jmenován generálním ředitelem Marsh v roce 2011, byl prezidentem a generálním ředitelem společnosti Guy Carpenter & Company, LLC, předního světového specialisty v oblasti rizik a zajištění a dceřiné společnosti společnosti MMC, kde ve firmě předtím zastával řadu vedoucích rolí. Před nástupem do společnosti Guy Carpenter v roce 2001 zastával několik vedoucích pozic, včetně výkonného ředitele společnosti GE Capital. Pan Zaffino získal na Bostonské vysoké škole bakalářský titul v oboru ekonomie a na Business School Leonard N. Stern v New Yorku získal titul MBA ve financích.

Zdroj: AIG

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články