AČPM vyhlašuje anketu Pojišťovna roku 2008

9.4.2009 Pojistný trh

Asociace českých pojišťovacích makléřů (AČPM) vyhlásila již devátý ročník odborné ankety Pojišťovna roku. I letos tedy budou špičkoví pojišťovací experti hodnotit všechny pojistitele na českém trhu podle celé řady přísných kritérií. Výsledný žebříček ankety tak odráží nejen skutečnou úroveň poskytovaných služeb, ale např. i parametry jednotlivých pojistných produktů.

Každý z více než šesti set pojišťovacích makléřů registrovaných Českou národní bankou  po roce opět dostává příležitost zamyslet se nad kvalitou a rozsahem služeb našich pojistitelů a porovnat jejich výkony. V letošní anketě Pojišťovna roku 2008 budou makléři hodnotit pojišťovny v těchto hlavních kategoriích:

·         Pojišťovna roku 2008 v neživotním pojištění

·         Pojišťovna roku 2008 v životním pojištění

·         Pojišťovna roku 2008 – specializovaný pojistitel.

Kromě toho jednotliví pojistitelé mohli sami nominovat své historicky úspěšné nebo inovativní produkty do kategorie Pojistný produkt roku 2008.

Prezídium AČPM v rámci ankety rovněž udělí zvláštní ocenění Osobnost pojistného trhu za mimořádný osobní přínos v této oblasti. „Vynikajících adeptů je samozřejmě celá řada a výběr nebude jednoduchý,“ říká předseda AČPM Zdeněk Voharčík. V předešlých ročnících titul získali Luděk Menčík (Pojišťovna roku 2003), Petr Pavlík (Pojišťovna roku 2005) a Vladimír Mráz (Pojišťovna roku 2007).

Cílem ankety Pojišťovna roku je nabídnout odbornou alternativu k různým spotřebitelským soutěžím, přispět ke všeobecné kultivaci českého pojišťovnictví, posílit jeho image významného sektoru ekonomiky a dále zviditelnit jeho nejlepší hráče. Pro pojišťovny pak anketa přináší stimul k rozšiřování portfolia produktů a zlepšování nabízeného servisu nejen pro klienty, ale i pro makléře.

Ve snaze posunout celou anketu na kvalitativně vyšší úroveň AČPM také oslovila členskou společnost renomované celosvětové sítě poradenských firem KPMG International – KPMG Česká republika, která se stala generálním partnerem ankety Pojišťovna roku 2008 a bude mj. dohlížet na zpracování výsledků.

Slavnostní vyhlášení výsledků se uskuteční v úterý dne 12. května 2009 v hotelu InterContinental Praha.

Uspořádání 9. ročníku ankety Pojišťovna roku 2008 podpořili:

Generální partner – KPMG

Partneři – American Appraisal, ČSOB Pojišťovna, D.A.S. pojišťovna právní ochrany, Komerční úvěrová pojišťovna EGAP, Evropská Cestovní Pojišťovna, Generali Pojišťovna , InterContinental Praha, Kooperativa pojišťovna, Vienna Insurance Group, Maxima pojišťovna, Pojišťovna ČS, QBE Insurance, Uniqa pojišťovna

Mediální partneři – TV Z1, Radio Česko, Profit, Pojistný obzor, Peníze.cz, oPojištění.cz, Lobby, Leaders Magazine, Kapitál, FinančníNoviny.cz, Czech Top 100 Forum, Bankovnictví.

AČPM

Zdroj: AČPM

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články