AXA životní pojišťovna vstoupila do EF CZ


			AXA životní pojišťovna vstoupila do EF CZ
14.1.2009 Akvizice a fúze

Koncem roku 2008 došlo k uzavření smluv o převodu obchodního podílu mezi společností AXA životní pojišťovna a.s. a dosavadními vlastníky 50% obchodního podílu ve společnosti EF CZ, s.r.o. Každý z prodávajících převedl na společnost AXA obchodní podíl ve výši 25,5%. Na základě uvedeného převodu se společnost AXA životní pojišťovna a.s. stala vlastníkem 51% obchodního podílu společnosti EF CZ. Společnost EF CZ je předním poskytovatelem finančního poradenství v České republice. Vznikla v roce 2003.

„Tento krok je součástí celosvětové strategie, kdy AXA posiluje obchodní distribuční sítě. AXA prosazuje koncept otevřené platformy, tzn., že partner nadále zprostředkovává služby i jiných finančních institucí tak, aby zůstal zachován klientský přístup,“ uvedl Tomáš Knebl, ředitel externího prodeje finanční skupiny AXA pro ČR.

„Jednání se společností AXA probíhala na vysoce profesionální úrovni. Jsem velmi potěšen důvěrou, kterou naše společnost u světové pojišťovny získala. EF CZ jsme začali budovat na zelené louce před 5 lety. Zájem skupiny AXA o vstup do EF CZ je důkazem, že naše úsilí bylo úspěšné a smysluplné. Spolupráce se společností AXA je pro nás výzvou do budoucna,“ řekl Vlastimil Bezděk, jednatel EF CZ.

EF CZ má v současné době má téměř 10.000 klientů, 400 spolupracovníků, 8 regionálních ředitelství (Praha, Plzeň, České Budějovice, Hradec Králové, Brno, Olomouc, Ostrava, Karlovy Vary), lokální pobočky v menších městech, např. Liberec nebo Ústí nad Labem + dalších cca 200 kontaktních míst v lokální síti. V roce 2008 se očekává obrat 50 milionů korun.

EF CZ poskytuje spořící a investiční programy či široký výběr hypoték a pojištění. Partnery pro tyto produkty jsou významné společnosti jako pojišťovny AXA, Kooperativa, Generali, banky ČSOB nebo Česká spořitelna a další subjekty, jako penzijní fondy, stavební spořitelny a leasingové společnosti. 

Zdroj: AXA

Zdroj: AXA, životní pojišťovna

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Prosba o vyplnění

Maty,  18. 7. 2013

Zdravím, chtěl bych Vás poprosit o nezávazné vyplnění krátkého dotazníku týkajícího se realitních kanceláří. Součástí dotazníku je i zajímavá nabídka. Předem děkuji za vyplnění. http://www.survio.com/survey/d/E3H9Z4G7U9Z4U4Y3K

AXA po 13 letech placení odmítá sdělit informace

Zdeněk Třeštík,  20. 2. 2013

Axa mi odmítá sdělit po 13 letech vkládání peněz sdělit ,kolik mám peněz na Kapitálovém životním pojištění.Na můj dotaz, kolik mám na účtě, mi poslali nesmyslný přehled mých plateb, který si dovedu vytvořit sám.
Závěr : varuji vás všechny před firmou AXA.

AXA

Jana Jakabová,  10. 12. 2012

Vživote nikdy žiadna poisťovňa a už vôbec nie AXA! Vôbec si neplní svoje povinnosti voči klientovi len vyciciava peniaze. Reklama v Tv nemá absolútne nič spoločné s realitou, má problém vyplatiť pár sto eur nie to niekoľko tisíc.

Pozor

Luck,  16. 3. 2010

Dejte radší od pojišťovny ruce pryč nebo dopadnete stejně jako já, budete nakonec stíhani pro spolčení z rozkradení pojišťovny....a vedení krade vesele dál!!!!

Povinné ručení

Petr Vondrys ,  19. 5. 2010

Dobrý den,
Našel jsem výborný odkaz na porovnání povinného ručení pro jakýkoliv vůz. Stačí jen doplnit požadující údaje. Najde Vám to nabídku několika pojišťoven a Vy si můžete vybrat tu nejvýhodnější pro Váš vůz (slevy až 70%). Samozřejmě neni problém doplnění jen z informačních důvodů, porovnání je zcela zdarma a vyplněním se nikomu navážete.
http://opq.cz/116 nebo
http://jdem.cz/efbn4
Děkuji a pěkný den!

životní pojištění

Sebastian Jágr,  10. 8. 2010

Pane Ježku,
životní pojištění lze sjednat i pro Vás, avšak jedná se o jednorázově placené ŽP. Pokud máte zájem o konkrétní informace, neváhejte mne kontaktovat na sebastian.jagr@gmail.com

zrušení povinného ručení

Peter,  2. 12. 2011

Nenavádím jen konstatuji jak jsem to udělal já.....
Napsal jsem pojišťovně dopis že prodávám svůj vůz,aby mě zrušila povinné ručení k tomu a tomu datu.
Což se úplně bez řečí stalo.Doloženo fiktivní kupní smlouvou s jedním známým.
Jakmile byla smlouva zrušena.Udělal jsem si novou tam kde jsem chtěl. Pozor třeba i na pár hodin bez pojištěni.
Samozřejmě prodej si může na poslední chvíly rozmyslet jak kupující tak prodávající. A o tom to je.

mgr

marek,  20. 3. 2009

souto manipulanti a tahají jen peníze z dobrích lidí je to velkí PODVOD POZOR NA TUTO FIRMU !!!!!!!!!!!!!!

...

...,  25. 2. 2009

JE TO NECHUTNEJ PODVOD

RSS

Související články