Hana Machačová členkou dozorčí rady Vienna Insurance Group


			Hana Machačová členkou dozorčí rady Vienna Insurance Group

Hana Machačová, zkušená manažerka a právnička s více než třicetiletou kariérou v pojišťovně Kooperativa, byla jmenována členkou dozorčí rady Vienna Insurance Group. V novém působišti zúročí své hluboké znalosti pojistného trhu, obchodní strategie i práva v pojišťovnictví.

Hana Machačová působila úspěšně v pojišťovně Kooperativa více než 30 let, většinu z toho jako členka představenstva zodpovědná za obchodní aktivity. Je povoláním právnička, v současné době řídí sociální projekty v Nadaci Kooperativy. Skupina VIG tímto zužitkuje její letité zkušenosti s pojistným trhem, právem v pojišťovnictví a zejména znalostmi z oblasti obchodu.


Mohlo by vás zajímat: Pojištění na míru českým farmářům: Vladimír John mění tvář Agra pojišťovny


„V Kooperativě jsem se již od poloviny 90. let 20. století zabývala především distribucí pojištění.  Obchod byla vždy velká výzva, protože mi dával možnost přímého srovnání s konkurencí, která je v České republice obzvlášť ostrá. Je samozřejmě velká čest být členkou dozorčí rady jedné z největších evropských pojišťovacích skupin a o své zkušenosti se velmi ráda podělím,“ uvádí Hana Machačová.


Mohlo by vás zajímat: Michaela Koller: Pojišťovnictví není jen byznys, ale klíčový pilíř ekonomiky


Vienna Insurance Group (VIG) je přední pojišťovací skupinou v celém regionu střední a východní Evropy. Více než 50 pojišťoven a penzijních fondů ve 30 zemích tvoří skupinu s dlouholetou tradicí, silnými značkami a úzkými vztahy se zákazníky. Přibližně 30 000 zaměstnanců VIG se stará o každodenní potřeby přibližně 33 milionů zákazníků.

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články