Karin Straková bude od nového roku pro Generali řídit lidské zdroje


			Karin Straková bude od nového roku pro Generali řídit lidské zdroje

Manažerka Generali, Karin Straková, od nového roku povýší. Stane se ředitelkou oddělení lidských zdrojů pro regiony Evropa, Střední východ a Afrika, sídlit bude v Bruselu. Prostřednictvím zprávy svým zaměstnancům, to na internetu sdělila skupina Generali. Karin Straková tak bude mít na starosti několik tisíc zaměstnanců a trhy, ze kterých pojišťovně Generali plynou asi třikrát větší příjmy, než z jakéhokoli jiného regionu, který měla doposud momentální manažerka Generali na starosti.

Karin Straková zatím působí jako vedoucí HR holdingu pro střední Evropu – Generali CEE Holding. Generali v této oblasti spojila svůj byznys v deseti východoevropských zemích od Polska až po Balkán. Straková je manažerkou pro středoevropský holding od roku 2013. Předtím působila tři a půl roku na oddělení mezinárodního HR v ústředí mateřské společnosti v italském Terstu. V Generali pracuje již od roku 2007.

Momentální generální ředitel středoevropského holdingu Luciano Cirinà napsal v emailu zaměstnancům, že manažerka Straková odvedla skvělou práci a za tak krátký čas vytvořila velmi efektivní tým a celou řadu nových aktivit v regionu. Nástupce na její dosavadní místo zatím nebyl vybrán.

Jedním z jejích projektů, bylo vytvoření programu pro zaměstnance v rámci zemí, ve kterých má Generali své pobočky, aby se zaměstnanci mohli točit. Výsledkem jejího působení, byl také vznik tréninkového programu pro senior manažery.

Karin Straková bude mít na starosti  evropské divize mimo Itálii, Fancii a Německo. Oblast jejího působení se bude vztahovat na devět evropských, asijských a afrických trhů od Portugalska po Řecko, Tunisko, Spojené arabské emiráty a Turecko.

Generali je v retailovém pojišťovnictví v západní Evropě na druhém místě v Německu a na čtvrtém ve Francii. V České republice a v Itálii je skupina největší, v Rakousku se pohybuje mezi pojišťovnami na třetím místě.

Zdroj: iHNed.cz

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články