Vladimír Bezděk přechází ze skupiny Generali na nejvyšší post ČSOB pojišťovny


			Vladimír Bezděk přechází ze skupiny Generali na nejvyšší post ČSOB pojišťovny

1. června nastoupí Vladimír Bezděk na pozici generálního ředitele ČSOB pojišťovny. Ve funkci tak nahradí dlouholetého šéfa Jeroena van Leeuwena, který odchod oznámil v polovině března 2015.

ČSOB pojišťovna hledala nového generálního od začátku dubna, kdy Jeroen van Leeuwen oficiálně skončil. O jeho odchodu jsme vás informovali v článku z 19. března. Tento týden byla oficiálně uveřejněna informace o jmenování Marcela Homolky generálním ředitelem PSČP a o přestupu Vladimíra Bezděka z PSČP právě do ČSOB pojišťovny. Vladimír Bezděk odchází ze skupiny Generali ke konkurenční KBC.

Pozice šéfa ČSOB Pojišťovny je velkou profesní výzvou. Těším se na spolupráci se zajímavými lidmi v prostředí silné finanční skupiny ČSOB, která má chuť a ambice k dalšímu růstu na českém pojišťovacím trhu,“ uvedl Vladimír Bezděk.

Rozvoj ČSOB Pojišťovny je naší strategickou prioritou. Zájem klientů o pojišťovací služby nabízené bankou (bankopojištění) se za poslední rok dokonce zdvojnásobil. Úkolem manažerského týmu ČSOB Pojišťovny je uspokojit zájem klientů o kvalitní a dostupné pojištění.  Přeji Vladimíru Bezděkovi a celému týmu spolupracovníků ČSOB Pojišťovny mnoho nových a spokojených klientů,“ doplnil Marek Ditz, vrchní ředitel a člen představenstva ČSOB zodpovědný za oblast specializovaného bankovnictví a pojištění.

Zdroj: ČSOB Pojišťovna

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články