DEFEND GARANCE 10.000 Kč – finanční odškodnění v případě krádeže vozidla


			DEFEND GARANCE 10.000 Kč – finanční odškodnění v případě krádeže vozidla
3.11.2015 Produkty

Společnost DEFEND CZECH REPUBLIC s.r.o. představila na nově spuštěných webových stránkách společnosti revoluční novinku z řady doplňkových produktů – DEFEND GARANCI 10.000 Kč.

DEFEND GARANCE 10.000 Kč pomůže zmírnit finanční ztrátu tím, že zákazníkovi touto částkou pokryje náklady vynaložené na pořízení zabezpečovacího zařízení DEFEND LOCK. To platí v případě krádeže a nedohledání zákazníkova vozu. DEFEND GARANCI 10.000 Kč obdrží zákazník zdarma na základě existence Garančního listu. Obsah tohoto Garančního listu je veřejným příslibem ve smyslu ustanovení § 2884 a násl. zákona č.89/2012 Sb., občanský zákoník závazným od 1. 9. 2015. S jeho obsahem se můžete seznámit na veřejně dostupných webových stránkách www.defend.cz.

„V našem portfoliu doplňkových produktů přicházíme na evropský trh, jako první mezi výrobci mechanických zabezpečovacích zařízení automobilů, s absolutní novinkou. Stojíme si za kvalitou svých produktů, a proto chceme našim zákazníkům jako jediní nabídnout odškodnění formou unikátní garance, a to kompenzaci 10.000 Kč v případě odcizení vozu“, řekl Ing. Pavel Vojtek, generální ředitel společnosti DEFEND GROUP.

DEFEND GARANCI 10.000 Kč může zákazník získat velice jednoduše. Stačí, aby požádal svého prodejce zabezpečovacího zařízení DEFEND LOCK o online registraci do 10 dnů od data montáže zámku řazení. Registrace je snadná, za pár minut může zákazník odejít s potvrzením o registraci. Na základě online registrace tak získává zdarma rozšířenou DEFEND GARANCI 10.000 Kč. Tato mu zajistí v případě krádeže vozu, v průběhu 12 kalendářních měsíců ode dne vystavení potvrzení o registraci vyplacení částky 10.000 Kč. A to určitě není „k zahození“.

Pokud se zákazníkovi přihodí nepříjemná událost v podobě krádeže jeho vozu, stačí písemně kontaktovat společnost DEFEND CZECH REPUBLIC s.r.o. doložit potřebné dokumenty a částka 10.000 Kč mu bude následně uhrazena na klientem specifikovaný účet.

Zdroj: DEFEND CZECH REPUBLIC s.r.o.

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články