MotoCare – specializovaný asistenční program šitý na míru motorkářům


			MotoCare – specializovaný asistenční program šitý na míru motorkářům
16.5.2012 Produkty

Porucha motorky, defekt pneumatiky či nedostatek paliva potkaly snad každého motorkáře, který se se svým strojem vydává na cesty. Tyto nečekané situace dokáží jinak pohodovou cestu hodně znepříjemnit. Když odmyslíme komplikace spojené s organizováním pomoci, jako např. komu zavolat, jak postupovat apod., jsou s těmito událostmi spojené i finanční výdaje – opravy na místě, odtah či např. zajištění pokračování v cestě.

Pomoci motorkářům částečně dokáží asistenční služby zahrnuté v povinném ručení. Ale co dělat, když povinné ručení k motocyklu žádnou asistenční službu nenabízí, limit finančního plnění je pro poskytnutí potřebné pomoci nedostačující nebo povinné ručení událost nekryje?

Pro nadcházející motorkářskou sezónu přichází Europ Assistance s nabídkou asistenčního programu šitého na míru motorkářům. Program MotoCare navazuje na úspěšnou řadu služeb Europ Assistance pro osobní auta, a přináší klientům komfort rychlého zajištění pomoci na cestách a vysoké limity plnění v případě nenadále události.

Poskytování služeb v programu MotoCare se vztahuje na nehodu, poruchu, defekt pneumatiky, nedostatek paliva, vybití baterie či případnou krádež motocyklu. Kromě klasických služeb pomoci technika v místě události či odtahu nabízí MotoCare unikátní možnost odtáhnout motocykl do servisu dle přání zákazníka nebo zapůjčit náhradní vozidlo.

MotoCare je jediným specializovaným asistenčním programem tohoto druhu na českém trhu. Rozsahem nabízených benefitů a finančními limity jednotlivých plnění převyšuje MotoCare obdobné produkty na trhu a zaručuje klientům, že ať se stane cokoliv, mohou se vždy spolehnout na pomoc a úhradu služeb od Europ Assistance.

 

Další informace o programu MotoCare naleznete na www.europ-online.cz.

Europ Assistance

Zdroj: Europ Assistance

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články