Změna vnitřní struktury společnosti Marsh, s.r.o.

Česká pobočka globálního pojišťovacího makléřství Marsh změnila velmi výrazně svou řídící strukturu. Změna se týká 4 oddělení a Marsh si od ní slibuje zkvalitnění interních procesů a zrychlení komunikace s klienty i pojišťovnami.

 

 

Dne 21. března 2016 vstoupila v platnost nová organizační struktura české pobočky předního globálního pojišťovacího makléřství Marsh.


Generálním ředitelem (CEO) zůstává Tomáš Žuffa, který zároveň vede pobočku Marsh na Slovensku.

Přímo řídí čtyři specializované a úzce spolupracující útvary:

Oddělení nového obchodu (Business Development) vede Lubomír Řehořek. Řídí celofiremní obchodní strategii a koordinuje obchodní aktivity celé firmy. Zaměřuje se především na rozšiřování portfolia o nové klienty, jakož i pokrytí nových pojistných potřeb stávajících klientů. Věnuje se výběrovým řízením a veřejným zakázkám. V jeho gesci jsou i podpůrné činnosti jako marketing a PR, jakož i související interní komunikace.

Oddělení klientského servisu vede Jan Marek. Zahrnuje tři týmy makléřů, kteří zastřešují služby pro všechny stávající klienty a ve spolupráci s odbornými specialisty spravují jejich pojistné potřeby. Jeden tým se věnuje nadnárodním společnostem, druhý lokálním firmám a institucím státní správy a místní samosprávy.

Oddělení produktové podpory, které vede Kamil Faldýn, sdružuje široké spektrum odborností, jimiž Marsh disponuje. Ve spolupráci s pojišťovnami zdokonaluje celou škálu pojistných produktů všech kategorií. Zahrnuje i tým likvidátorů pojistných událostí.

Finanční oddělení, které vede Radek Havlena (CFO a jednatel), se kromě správy finančních toků firmy rovněž věnuje IT podpoře. Úzce spolupracuje s regionální účetní skupinou situovanou ve Varšavě. R. Havlena rovněž z pozice compliance manažera dohlíží na právní a etickou čistotu firemních činností. V jeho agendě je i office management firmy.

Zdroj: Marsh

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

Související články