Marsh potvrdil akvizici s belgickou společností Aalst-Based Trade Insure NV


			Marsh potvrdil akvizici s belgickou společností Aalst-Based Trade Insure NV
12.1.2015 Akvizice a fúze

Společnost Marsh, globální lídr v oblasti pojištění, makléřství a řízení rizik, minulý týden oznámila akvizici s Aalst-Basef Trade Insure NV, předního distributora úvěrového pojištění v Belgii. Podmínky transakce zatím nebyly zveřejněny.

Společnost Trade Insure byla založena v roce 1990 a zaměřuje se především na poskytování pojištění úvěrů, vyhledává řešení, které pomohou zlepšit cash flow, snižovat náklady, zajistit nižší sazby na půjčky nebo zvyšovat finanční prostředky, stejně jako chránit před nedobytnými pohledávkami. Od ledna 2015 budou sloučené společnosti vystupovat pod názvem Marsh Trade Insure a budou zahrnovat všechny členy Marsh se stávajícím týmem na úvěry. Tým Aalst bude rovněž klientům k dispozici prostřednictvím úřadů Marsh v Bruselu, Antverpách, Roeselare, Lutychu a Lucembursku.  

Flavio Piccolomini, generální ředitel společnosti Marsh pro  Evropu, řekl: "Jsem rád, že příváme zkušený tým z Trade Insure do Marshe. Trade Insure vyvinula úvěrové pojištění jak pro malé a střední podniky, tak i nadnárodní klienty po celé Belgii. V kombinaci se schopnostmi Marsh budeme moci nabízet prvotřídní služby a vyhledávat nejlepší řešení. "

Luc Gillijns, výkonný ředitel Trade Insure NV, dodal: "Tato transakce je skvělá zpráva, jak pro naše klienty, tak i kolegy. Naši klienti budou mít přístup k širší škále produktů a služeb a naši kolegové budou mít rozšířené pracovní příležitosti. "

Henri Steyaert, generální ředitel společnosti Marsh pro Belgii a Lucembursko, uvedl: "Kombinace regionální belgické klientské základny Trade Insure a globální schopností Marsh nám umožní poskytovat bezkonkurenční nabídku řešení pro klienty v Belgii i v zahraničí, a to v době, kdy většina firem hledá v úvěrovém pojištění ochranu.

Jako vedoucí pojišťovací makléř na úvěrové pojištění na belgickém trhu bude Marsh Trade Insure schopna klientům nabídnout širokou škálu pojistných řešení a poradenských služeb. 

Autor: oPojištění.cz

Zdroj: Marsh

Zdroj: Marsh

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články