Marsh: Luděk Menčík jmenován ředitelem pro vztahy s pojistiteli pro střední a východní Evropu


			Marsh: Luděk Menčík jmenován ředitelem pro vztahy s pojistiteli pro střední a východní Evropu

Novým regionálním ředitelem pro vztahy s pojistiteli (Regional Placement Head) společnosti MARSH (NYSE: MMC) pro střední a východní Evropu byl jmenován Ing. Luděk Menčík (49). Tuto novou funkci bude vykonávat společně s dosavadní pozicí generálního ředitele firmy MARSH, s.r.o. v České republice.

Luděk Menčík vystudoval VŠE v Praze, fakultu řízení. Mezi lety 1987 a 1992 působil v České pojišťovně, nejprve jako upisovatel rizik, poté na pozici vedoucího obchodního oddělení. V roce 1992 byl zakládajícím členem MARSH, s.r.o., společnosti poskytující specializované služby v oblasti zprostředkování pojištění a řízení rizik. Do roku 1999 zde působil na pozici obchodního ředitele. Mezi lety 1999 a 2009 zastával vedoucí funkce ve společnosti AIG pojišťovna a.s., nejprve jako obchodní ředitel, poté od roku 2001 jako generální ředitel. Od roku 2009 do současnosti působí jako generální ředitel MARSH, s.r.o.

Jeho novým úkolem bude sjednocení přístupu středoevropských poboček společnosti na pojistné trhy jednotlivých zemí, využívající objemové synergie a tím další posílení pozice MARSH v regionu.

 

MARSH

Zdroj: MARSH

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články