MARSH oznámil rekordní výsledky za rok 2010


			MARSH oznámil rekordní výsledky za rok 2010

Makléřská pojišťovací společnost MARSH, s.r.o. oznámila rekordní růst obratu na českém trhu za rok 2010. Podle předběžných výsledků bylo ve zprostředkovaném pojistném dosaženo částky 1 246 000 000 Kč, což představuje růst 10,5 % oproti předchozímu roku. Jde o rekordní
výsledek v historii firmy a navíc v období, kdy tuzemský trh neživotního pojištěníz důvodu ekonomické krize v roce 2010 stagnoval.
„Náš úspěch je kombinací několika faktorů“, sdělil generální ředitel firmy Ing. LuděkMenčík (na obrázku). „Na jedné straně je to tým zkušených profesionálů, který jsme tvořili několik let. Na straně druhé je to i naše zkušenost na tuzemském trhu, kde letos zahájíme již 20. rok činnosti. V neposlední řadě přispívá k našemu úspěchu i potenciál světové jedničky mezi pojišťovacími makléři, působnost ve více než 100 zemích a obrovské know-how našich specializovaných týmů, které nám dává možnost uspokojit požadavky na špičkovou kvalitu služeb prakticky u jakéhokoliv klienta. Kombinace těchto faktorů nám umožní splnit náš cíl pro nejbližší roky, kterým je pozice jedničky na tuzemském trhu“, doplnil Luděk Menčík.
MARSH

Zdroj: MARSH

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.