Výsledky společnosti Marsh s.r.o, za rok 2014


			Výsledky společnosti Marsh s.r.o, za rok 2014

Mezinárodní makléřská a poradenská společnost Marsh, představila výsledky svého hospodaření za rok 2014. Jakých výsledků dosáhla v České rupublice se svými sedmdesáti dvěma zaměstnanci?

 

Společnost Marsh s.r.o., zahájí příští měsíc již 24.rok svého působení na českém pojistném trhu. Rok 2014 byl pro Marsh velmi úspěšný.

V roce 2014 vzrostly celkové tržby společnosti o více než 4 %. Marsh zprostředkoval pojistné smlouvy svých klientů v celkovém objemu 1,25 miliardy korun a profitabilita firmy se v roce 2014 ve srovnání s rokem 2013 výrazně zlepšila.

„Vzhledem k pokračující stagnaci českého trhu považuji výsledky za výborné a v celkové 23-leté historii firmy za jedny z nejlepších.“ konstatoval generální ředitel firmy Luděk Menčík.

 

Vývoj tržeb společnosti Marsh s.r.o. v tisících dolarech

Vývoj tržeb společnosti Marsh s.r.o. v tisících dolarech

 

V současné době spravuje společnost Marsh v rámci České republiky přes 1,500 klientů, z čehož cca 35 % je v rámci mezinárodních pojistných programů a cca 65 % klientů je z řad čistě lokálních společností. Společnost disponuje nástroji pro vyhodnocování rizik specifických pro různé lokality v ČR

Marsh obsluhuje 25% ze 100 největších společností na českém trhu a díky podílu v INSIA se prosadil i na druhém pólu pojišťovacího obchodu – ve středních a malých podnicích. 

 

Marsh

Zdroj: Marsh

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

Související články