Spojení gigantů. Česká pojišťovna spolupracuje s Českou spořitelnou


			Spojení gigantů. Česká pojišťovna spolupracuje s Českou spořitelnou

Česká pojišťovna se dohodla na obchodní spolupráci s dalším klíčovým partnerem, a to s Českou spořitelnou. Cílem vzájemné spolupráce je nabídka produktů určených jak k financování bydlení, tak ke krytí rizik s bydlením spojených.

Česká pojišťovna bude nabízet hypoteční úvěry, které následně spořitelna klientům pojišťovny poskytne. Česká spořitelna pak zařadí do své nabídky majetkové pojištění. 

Česká spořitelna bude pojistné produkty prodávat na vybraných pobočkách. Banka v současnosti buduje síť pojistných poradců, kteří budou majetkové pojištění České pojišťovny nabízet,“ komentuje nově vzniklé partnerství Marek Blaha, ředitel distribuce České spořitelny.


Mohlo by vás zajímat: Sloupek Kateřiny Lhotské: Červnové postřehy


Naší ambicí je vyrůst do pozice jedničky v nabídce životního i neživotního pojištění na českém bankovním trhu. V oblasti životního pojištění již Česká spořitelna s ročním předpisem pojistného ve výši činí 2,6 miliard korun lídrem trhu je. V oblasti neživotního pojištění se jím chceme stát do dvou let, “ doplňuje ředitel distribuce České spořitelny.

Nabídka úvěrových produktů České spořitelny bezesporu přispěje k dalšímu zvýšení naší konkurenceschopnosti na finančním trhu. Nově uzavřená spolupráce navíc zahrnuje i partnerství se Stavební spořitelnou České spořitelny. Díky rozšiřování produktového portfolia získají klienti v rámci jedné společnosti pohodlný přístup k finančním produktům, které jim pomohou nejen s ošetřením nejrůznějších rizik, která je mohou v životě potkat, ale právě například i s pořízením bydlení,“ doplňuje Libor Pergl, ředitel útvaru partnerských aliancí České pojišťovny.


Česká spořitelna poskytuje služby 4,71 milionům klientů a je tak největší bankou na českém trhu. Je moderní bankou orientovanou na drobné klienty, malé a střední firmy, velké korporace a také města a obce. Od roku 2000 je součástí nadnárodní finanční skupiny Erste Group.

Zdroj: Česká pojišťovna, Česká spořitelna

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články