Konference RISKfest: Pojištění pohledávek (1. díl)


			Konference RISKfest: Pojištění pohledávek (1. díl)
29.11.2017 Spektrum

Názory uznávaných odborníků na pojišťovnictví jsou vždy zajímavou materií, která pomáhá zorientovat se ve složitém světě této unikátní finanční sféry. V květnu tohoto roku se konala konference RISKfest, na níž vystoupili specialisté na pojištění a financování firem. Dnes se podívejme na první část panelové diskuze na téma pojištění pohledávek.

„Definice ideálního kreditního managementu malé a velké společnosti. Jak pokrýt riziko nezaplacení, jaké jsou alternativy k pojištění pohledávek? Je možné se obejít bez právních služeb a hospodářských informací? Nejčastější chyby a problémy, řešení pojistných událostí.“ Taková byla témata debaty, kterou moderoval Robert Čapka ze společnosti Gorau.


Mohlo by vás zajímat: Postřehy Evy Gmentové: Se směrnicemi se roztrhl pytel


Jako panelisté se zúčastnili: Kateřina Nováková, výkonná ředitelka Atradius Crédito y Caución S.A. de Seguros y Reaseguros; Pavel Finger – místopředseda představenstva ve společnosti CRIF-Czech Credit Bureau; Robert Hausman – obchodní ředitel společnosti Credendo – Short-Term EU Risks úvěrová pojišťovna a Jan Morávek – advokát ve společnosti CHSH Kališ & Partners. 

V rámci celé akce probíhala také celá řada rozhovorů, kde dotazované osobnosti odpovídaly na aktuální otázky, které trápí současné pojišťovnictví. Do aktuálního příspěvku jsme zařadili názory moderátora této diskuze Roberta Čapka ze společnosti Gorau. 

Zdroj: RISKfest

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

Související články