Rastislav Havran

Rastislav Havran

Funkce: Ředitel operací a IT UNIQA

Ve funkci ředitel operací UNIQA bude pracovat Rastislav Havran. V gesci ředitele operací a IT jsou kontaktní místa pro klienta: call centrum a servisní centrum s jejich obslužnými funkcemi, oblast vyřizování škod a výplaty pojistného plnění, a dále kompletní problematika IT, datová analýza a kvalita dat a dohled nad procesy ve firmě.

Nejmladší člen nového představenstva má 38 let. Po studiu politologie na Univerzitě Komenského v Bratislavě a na univerzitě v Salcburku zahájil profesní život ve slovenské UNIQA poisťovni jako člen mezinárodního trainee programu v roce 2006.

Postupně byl koncernem UNIQA International nasazen jako manažer různých rozvojových projektů v sesterských společnostech UNIQA v Rumunsku, Srbsku, Bulharsku, Chorvatsku a dalších zemích. Mimo jiné vedl i program Target Operating Model zaměřený na vzájemné využití synergií pro UNIQA Česko a UNIQA Slovensko.

Od roku 2014 pracoval jako ředitel operací pro UNIQA ČR a SR, a od roku 2016 je činný jako člen představenstva ve funkci COO. Dres UNIQA tak nyní hájí už patnáctý rok.

Jeho volný čas aktuálně konzumují hlavně synek-předškolák a loni narozená dcerka. Rád cestuje a sportuje. Aktivně se věnuje fotbalu, lyžování, golfu a tenisu, jako fanoušek podporuje celý život FC Liverpool. Rád čte životopisy význačných osobností.