Česká podnikatelská pojišťovna otevírá nové prostory oblastního ředitelství v Brně


			Česká podnikatelská pojišťovna otevírá nové prostory oblastního ředitelství v Brně
5.3.2008 Tiskové zprávy

Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group (dále jen „ČPP“) informuje o přesídlení oblastního ředitelství Brno do nových prostor.


Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group informuje o přestěhování svého oblastního ředitelství v Brně. Nově bude nyní brněnské ředitelství sídlit na ulici Benešova 14/16. Slavnostní otevření nových prostor se uskuteční 19. března 2008 od 11 hodin za přítomnosti hostů z řad klientů a obchodních partnerů. Pozvání přijali také představitelé státní správy a majitelé významných společností ve městě Brně. Podle slov oblastního ředitele Mgr. Rostislava Hadraby ČPP zkvalitňuje svůj servis a nabízí vyšší standard služeb občanům jihomoravského regionu, který patří k nejlepším oblastem z hlediska působení pojišťovny. Pod oblastní ředitelství v Brně spadá 9 poboček v rámci jihomoravského kraje a Vysočiny: Brno město I, Brno město II, Brno – venkov, Boskovice, Jihlava, Třebíč, Znojmo, Břeclav, Hodonín.


Na každém z těchto míst nabízí pojišťovna klientům své služby z oblasti pojištění motorových vozidel, domácností, domů a odpovědnosti občanů, pojištění majetku a odpovědnosti podnikatelů, životní a úrazové pojištění pro děti i dospělé, pojištění úvěrů a cestovní pojištění.


ČPP je součástí jedné z největších evropských pojišťovacích skupin Vienna Insurance Group, která získala od prestižní agentury Standard & Poor´s rating A+ se stabilním výhledem.

Vienna Insurance Group je vedoucím rakouským pojišťovacím koncernem ve střední a východní Evropě. V mezinárodním srovnání patří koncern v této oblasti mezi lídry na trhu. Vedle svého domácího trhu v Rakousku působí Vienna Insurance Group prostřednictvím svých majetkových účastí v pojišťovnách v České republice, Albánii, Bělorusku, Bulharsku, Estonsku, Gruzii, Chorvatsku, Lichtenštejnsku, Litvě, Lotyšsku, Maďarsku, Makedonii, Německu, Polsku, Rumunsku, Rusku, Srbsku, na Slovensku, v Turecku a na Ukrajině. Dále má pobočky v Itálii a ve Slovinsku.

Ke koncernu Vienna Insurance Group patří v Rakousku vedle společnosti WIENER STÄDTISCHE Versicherung AG Vienna Insurance Group také Donau Versicherung a Bank Austria Creditanstalt Versicherung. Dále vlastní majetkové účasti v pojišťovnách Wüstenrot Versicherung a Sparkassen Versicherung.

Vienna Insurance Group patří v Rakousku, České republice, na Slovensku, v Rumunsku, Bulharsku, Albánii a Gruzii k lídrům na trhu.

Zdroj: cpp.cz

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

RSS

Související články