Česká pojišťovna posedmé obhájila prvenství mezi pojišťovnami v soutěži Banka roku 2013


			Česká pojišťovna posedmé obhájila prvenství mezi pojišťovnami v soutěži Banka roku 2013
13.11.2013 Tiskové zprávy

Česká pojišťovna opět bodovala v soutěži Fincentrum Banka roku a potřetí za sebou zvítězila v kategorii Pojišťovna roku. Navázala tak šest prvenství z let 2004, 2005, 2006, 2007, 2011 a 2012. V roce 2011 zároveň, vzhledem k výsledkům dosaženým za deset let existence soutěže, obdržela titul Pojišťovna desetiletí.

Skupina České pojišťovny letos uspěla hned dvakrát, když byla jedničkou mezi penzijními společnostmi vyhlášena také Penzijní společnost České pojišťovny.

Vítězství v obou kategoriích nás velmi těší. Nedosáhli bychom jich bez úsilí našich zaměstnanců a obchodníků, kterým za odvedenou práci moc děkuji. Stejně tak bych chtěl vyjádřit poděkování našim klientům. Jsme si plně vědomi, že jsou to právě oni, kdo hodnotí pojišťovnu, a to převážně ve chvílích, kdy se něco stane a potřebují její rychlou pomoc. Snažíme se za každých okolností jejich důvěru nezklamat,“ říká Jaroslav Mlynář, generální ředitel České pojišťovny.

Soutěž Fincentrum Banka roku hodnotí kvalitu služeb a produktů finančních institucí. Česká pojišťovna zvítězila v konkurenci dvaceti pojišťoven působících na českém trhu. O vítězích většiny ze čtrnácti kategorií, mezi nimi také o Pojišťovně roku, rozhoduje odborná porota, kterou tvoří přibližně sedm desítek odborníků z finanční oblasti, bankovnictví, státní správy, akademické a politické sféry a v neposlední řadě i zástupců předních korporací v České republice. Žádný z porotců není zaměstnán v hodnocených institucích či jinak zainteresován na výsledcích ocenění.

Česká pojišťovna

Zdroj: Česká pojišťovna

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články