Česká pojišťovna: Zvýhodněné životní pojištění mladým lidem


			Česká pojišťovna: Zvýhodněné životní pojištění mladým lidem
11.6.2018 Tiskové zprávy

Česká pojišťovna nově nabízí zvýhodněné životní pojištění mladým lidem, a to až do věku 26 let. Sjednání životního pojištění v nižším věku znamená výrazně nižší cenu. Navíc pojištění pamatuje na situace, do kterých se mladí lidé mohou dostat typicky právě během letních prázdnin, kdy se častěji věnují sportu nebo zkoušejí nejrůznější adrenalinové aktivity.

Základem výhodného pojištění pro mladé lidi jsou bonusová rizika, která klient ve své smlouvě dostane v ceně. Například v případě pojištění závažných onemocnění obdrží v ceně pojištění závažných poranění, a to se stejnou pojistnou částkou.

Součástí nové nabídky pro mladé lidi je také pojištění při adrenalinových aktivitách. Česká pojišťovna umožňuje jednou za rok rozšířit pojištění i na sporty, na které se běžně pojistka nevztahuje. Stačí den předem zaslat pojišťovně SMS a pojištění se na dobu tří týdnů automaticky rozšíří i na adrenalinové aktivity.


Mohlo by vás zajímat: Globální zajišťovací kapitál na rekordní úrovni


Životní pojištění pro mladé lidi však neřeší jen situace spojené s letními zážitky, pamatuje i na praktické využití, které lidé ocení teprve v budoucnu. Například pro dívky je připraveno pojištění asistované reprodukce a i v tomto případě samozřejmě platí, že je výhodnější uzavřít pojištění v nižším věku a výrazně tak ušetřit na pojistném.

Součástí pojištění je také opce, která umožní až 50% navýšení pojistného krytí bez zkoumání zdravotního stavu, pokud v budoucnu dojde například ke svatbě nebo narození potomka. Po deseti letech od uzavření smlouvy pak budou mít mladí lidé nárok na výběr věrnostního bonusu.  Tento bonus je klientovi načítán vždy, a to bez podmínky minimálního pojistného.

Speciální pojištění pro mladé lidi je standardně v nabídce pro zájemce ve věku 18 – 21 let. Do 31. 8. však platí speciální nabídka, kdy si toto pojištění mohou sjednat mladí až do 26 let.

Bonusová rizika

Mladý klient může získat až čtyři úrazová pojištění v ceně. Platí princip 1+1, kdy při sjednání jednoho životního rizika je přidáno jedno úrazové riziko se stejnou pojistnou částkou:

  • Při sjednání rizika závažných onemocnění získá klient pojištění závažných poranění
  • Při sjednání rizika invalidity získá pojištění následků závažného úrazu
  • U rizika hospitalizace získá pojištění hospitalizace následkem úrazu
  • Riziko trvalých následků je doplněno pojištěním trvalých následků způsobených úrazem v motorovém vozidle
Zdroj: Česká pojišťovna

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články