FLEXI od Pojišťovny České spořitelny čekají změny


			FLEXI od Pojišťovny České spořitelny čekají změny
18.11.2014 Tiskové zprávy

Pojišťovna České spořitelny od ledna zatraktivní FLEXI životní pojištění. Za stejné peníze nabídne větší rozsah pojistné ochrany u rizika velmi vážného onemocnění a umožní pojištění různých stupňů invalidity na jinou částku – klienti tak mohou získat plnění za jedno onemocnění až třikrát. Pojistka nově dokáže přesně kopírovat splátku hypotéky nebo úvěru. Klientům, kterým lékaři již nedávají naději, pojišťovna vyplatí zálohu pojistného plnění ze sjednané pojistné částky okamžitě.

 „Naše pozornost se opět soustředila na podporu klientů ve vážných životních situacích,“ připomíná strategii společnosti Petr Procházka, ředitel úseku řízení produktů Pojišťovny České spořitelny. „Proto zdarma přidáváme další diagnózy závažných onemocnění. Klient s terminální diagnózou dostane část finančních prostředků okamžitě a může je využít na zlepšení kvality života.“

Pojišťovna České spořitelny od ledna 2015 zatraktivňuje své FLEXI životní pojištění. Produktové úpravy platí jak pro nové klienty, tak pro klienty, kteří si FLEXI sjednali v roce 2009 a později.

Terminální stadium onemocnění – bezplatně rozšiřujeme riziko doplňkového pojištění smrti o terminální stadium onemocnění. Vyplácíme 60 % pojistné částky po stanovení a potvrzení prognózy terminálního onemocnění lékařem. Peníze klient může využít na zpříjemnění posledních chvil s blízkými.

Nové pojištění invalidity – každý ze tří stupňů invalidity si nyní klient může pojistit na jinou pojistnou částku. Ve srovnání s původním rizikem invalidity tak získá lepší zajištění za stejnou cenu, protože může peníze z pojištění invalidity dostat až třikrát.

Velmi vážná onemocnění–rozšiřujeme seznam diagnóz, u kterých poskytneme pojistné plnění, a to jak u nových, tak u stávajících klientů. Přidáváme například ztrátu řeči, transplantaci dalších orgánů nebo roztroušenou sklerózu u dětí. Navíc snižujeme sazby pojistného o 10 %.

Zajištění úvěru – klientovi umíme nastavit pojistku tak, aby pojistná částka u vážných rizik přesně kopírovala jeho hypotéku či úvěr, a to jak lineárně tak anuitně. Paralelně si klient může sjednat také samostatné riziko na fixní pojistnou částku. Nastavení může kdykoliv změnit.

Pojišťovna České spořitelny

Zdroj: Pojišťovna České spořitelny

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články