Kooperativa představuje unikátní novinku


			Kooperativa představuje unikátní novinku
13.11.2017 Tiskové zprávy

Kooperativa vždy patřila k lídrům v pojištění vozidel, jako první například zahrnula do povinného ručení krytí živelních škod, v současnosti nabízí nejširší výběr připojištění k povinnému ručení. Unikátní novinkou letošního podzimu je havarijní pojištění TOTÁLKA pro starší vozy.

„Průměrné stáří vozidel na českém trhu se stále mírně zvyšuje a dnes činí cca patnáct let. Mladší vozidla jsou pojištěna většinou firemních či leasingových flotilách, běžní občané provozují především vozidla starší. Na ty cílí novinka pojišťovny Kooperativa, unikátní pojištění TOTÁLKA. Jedná se o havarijní pojištění velkých škod pro vozidla stáří osm až patnáct let,“ říká Michal Němec, ředitel Úseku pojištění motorových vozidel v pojišťovně Kooperativa. 


Mohlo by vás zajímat: Sloupek Kateřiny Lhotské: Akutní postponeditida...


Jedná se o asi 2 miliony vozidel, které se podle jejich majitelů již nevyplatí pojistit standardním havarijním pojištěním. TOTÁLKA je ideální pro ty majitele, kteří neřeší každé škrábnutí, ale obávají se především velké škody – jako odcizení, zničení vozu živlem či závažnou havárií. Drobné poškození si majitel vyřeší sám, TOTÁLKA mu vyřeší zejména ty zásadní škody, tedy fakticky zničení vozu při havárii nebo v důsledku živelnich škod a při odcizení vozu. 

„Předpokládáme, že největší zájem bude o variantu, kde pojištění bude řešit škody vyšší než sto tisíc Kč. Maximální roční limit pojistného plnění pak u této varianty je 250 tisíc Kč. To vše za 100 Kč měsíčně. Je to varianta, kterou uvítají majitelé vozů starších osmi let, jako jsou například novější Fabie nebo starší Octavie,“ doplňuje Michal Němec.

Zdroj: Kooperativa pojišťovna

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články