Úrokové sazby hypoték od Wüstenrotu klesly pod 2 % ročně


			Úrokové sazby hypoték od Wüstenrotu klesly pod 2 % ročně
1.10.2014 Tiskové zprávy

Hypoteční banka Wüstenrot snižuje dnešním dnem úrokové sazby hypotečních úvěrů na bydlení a refinancování o 0,25 % p. a.

Nejnižší tzv. EXTRA úrokovou sazbu, za kterou lze získat Hypotéku na bydlení, banka snížila na 1,89 % p. a. Hypotéku Refin pak banka nabízí již od 1,79 % ročně.

Hypotéka na pronájem určená klientům, pro které je pořízení bytu nebo domu vhodnou investicí za účelem dalšího pronájmu, je poskytována za 3,34 % p. a.

Klientům, kteří nemohou standardním způsobem doložit své příjmy, nabízí Wüstenrot Hypotéku bez příjmu za garantovanou sazbu 4,19 % p. a.

U Wüstenrotu se neplatí poplatky

Hypotéku na bydlení do 85 % zástavní hodnoty nemovitosti a také neúčelovou Hypotéku na cokoliv vyřizuje banka bez poplatku za zpracování a poskytnutí úvěru. Hypotéka Refin je bez tohoto poplatku trvale. U nově uzavřených hypotečních úvěrů banka neúčtuje měsíční poplatek za správu úvěru.

Podrobné informace o úrokových sazbách uveřejnila banka na www.wustenrot.cz v Přehledu úrokových sazeb hypotečních úvěrů a úvěrů platných od 1. 10. 2014.

Wüstenrot

Zdroj: Wüstenrot

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články