Úspěšný rok 2016 plný naplněných výzev


			Úspěšný rok 2016 plný naplněných výzev
31.12.2015 Spektrum

Po dlouhé době zažívá pojišťovnictví poklidný vstup do nového roku. Minulý rok se měnil občanský zákoník a i letos už to vypadalo, že budou mít všichni plné ruce práce, aby se stihly připravit na nový zákon o pojišťovnictví. Na poslední chvíli bylo rozhodnuto jinak a my si můžeme konečně užít klidu a pohody.

 

Vážení čtenáři,

velmi bychom Vám chtěli poděkovat za vaší celoroční přízeň, za vaše komentáře, nápady, hodnocení anket, ale i za to, že se na naše stránky stále vracíte pro kvalitní obsah. Každý den jej pro vás připravujeme tak nejlépe, jak to jde a jsme velmi rádi, že si nachází své čtenáře.

Přejeme vám do roku 2016 mnoho zdraví, radosti, zapamatováníhodných okamžiků a naplněných snů. Ať máte klid na svou práci a můžete jí tak vykonávat z celého srdce a pro blaho vašich klientů.

Nové legislativě nakonec stejně neutečeme, ale pojďme do roku 2016 vstoupit s předsevzetím, že ať se změní jakkoli, budeme na to připraveni a změny ustojíme. Náš portál se vás informačně podpoří, jak jen to bude jeho silách.

 

Pour féliciter 2016

 

Zdroj: oPojištění.cz

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

Související články