MARSH a Wefox cílí na evropské pojistné trhy


			MARSH a Wefox cílí na evropské pojistné trhy
9.1.2019 Zahraničí

Začátkem prosince byla na německém portálu Versicherungswirtschaftheute zveřejněna stručná informace, že Wefox Group spojuje své síly s pojišťovacím makléřem MARSH. Tyto společnosti chtějí nabídnout rozsáhlé pojišťovací služby malým a středním podnikům v celé Evropě.

Společnosti MARSH Inc. & Wefox Group oznámily partnerství cílené na evropský pojistný trh. Samotná Wefox Group se představuje jako skupina InsurTech, která vlastní Wefox (digitální pojišťovací tržiště) a společnost ONE (první plně digitální pojistitel v Evropě).

Wefox Group chce vytvořit se společností MARSH, která je globálním lídrem v pojišťovacím makléřství a v inovativním řízení rizik, strategický vztah s cílem dodávat rozšířenou paletu služeb malým a středním podnikům v kontinentální Evropě.  

V rámci této spolupráce se propojí špičková technologická platforma Wefox, síť nezávislých pojišťovacích zprostředkovatelů Wefox a společnost ONE s globální pojišťovací erudicí a kompetencí společnosti MARSH. Z partnerství rezultující spolupráce se nejdříve zaměří na Německo, Rakousko a Švýcarsko a následně na zbytek Evropy.


Mohlo by vás zajímat: Největším globálním makléřem je stále MARSH


Wefox Group pokládá součinnost se společností MARSH za vzrušující událost a významný mezník. Je přesvědčena, že díky kombinaci digitálních schopností a zkušeností v upisování mohou MARSH Inc. a Wefox Group podporovat podniky v Evropě při efektivnějším obstarávání pojistné ochrany. Ke společnosti Wefox Group je vhodné dodat, že její rozvoj podpořila řada investorů, jako například zajišťovna Munich Re a herec Ashton Kutcher.

Společnost MARSH vidí cíle a perspektivní možnosti obdobně a na vzájemnou součinnost se těší. Na pojistném trhu pojištění malých a středních společností prý existují významné příležitosti a šance, které budou poháněny technickým rozvojem pracovišť a rostoucí poptávkou po digitálních řešeních. 

Zdroj: be.invalue.de

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články