ČPP poprvé na stupních vítězů v soutěži Nejlepší pojišťovna 2014


			ČPP poprvé na stupních vítězů v soutěži Nejlepší pojišťovna 2014
16.9.2014 Pojistný trh

Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group (ČPP) získala v šestém ročníku soutěže „Nejlepší pojišťovna 2014“ vyhlašované deníkem Hospodářských novin dvě významná ocenění. V hlavní kategorii „Nejlepší životní pojišťovna“ ČPP obsadila stříbrnou příčku a v kategorii „Klientsky nejpřívětivější životní pojišťovna 2014“ získala bronz.

 „Vážíme si ocenění v této prestižní soutěži, která objektivně hodnotí pojišťovny jak z hlediska produktové nabídky a poskytovaných služeb, tak podle ekonomických kritérií. Ocenění se nám podařilo získat poprvé a těší nás o to více, že jsme uspěli v konkurenci velkých hráčů domácího pojistného trhu. Ocenění je pro nás zároveň i velkým závazkem do budoucna, abychom pokračovali ve svém úsilí a pracovali na dalším zlepšování,“ komentoval úspěch ČPP její generální ředitel, Jaroslav Besperát.

V rámci výzkumu bylo hodnoceno celkem 17 životních pojišťoven. Posuzovány byly na základě mnoha kritérií, a to jak z pohledu klienta, tak z pohledu akcionáře. Analytici hodnotili například cenové parametry, šíři produktové nabídky a služeb, dostupnost, komunikaci, celkový přístup ke klientovi i hospodářské výsledky, které dokládají finanční stabilitu společnosti.

Slavnostní vyhlášení výsledků proběhlo dnes v prostorách České národní banky. Vyhlašovatelem výzkumu Nejlepší banka 2014 a Nejlepší pojišťovna 2014 jsou Hospodářské noviny. Zpracovatelem výzkumu je agentura Datank. Projekt je vyhlašován pod záštitou viceguvernéra České Národní banky pana Vladimíra Tomšíka.

Trh životního pojištění je vysoce konkurenční, což představuje i velké nároky na pravidelnou inovaci produktové nabídky a zkvalitňování služeb. ČPP pravidelně rozšiřuje a inovuje své produkty tak, aby co nejvíce odpovídaly přáním a požadavkům klientů. Aktuálně ČPP nabízí inovované dětské investiční životní pojištění ŠTÍSTKO a investiční životní pojištění EVOLUCE, které je určeno pro dospělé.

Česká podnikatelská pojišťovna

Zdroj: Česká podnikatelská pojišťovna

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články