Kdo se stal novým generálním ředitelem společnosti Broker Trust?


			Kdo se stal novým generálním ředitelem společnosti Broker Trust?

Zdeněk Sluka, majitel a zakladatel Broker Trustu, zůstává nadále předsedou představenstva, pozici generálního ředitele společnosti však od 1. června 2023 převezme dosavadní člen představenstva odpovědný za obchod a rozvoj Milan Vodička.

Ještě lépe využijeme silných stránek všech členů vedení. Mně osobně to umožní více času věnovat strategickému směřování Broker Trustu namísto každodennímu řízení. Zároveň zůstávám u všeho důležitého,“ zdůvodňuje změnu Zdeněk Sluka. Milan Vodička posílil za obchod představenstvo loni v létě, společně s Otto Hartvichem za IT. Počet členů představenstva Broker Trustu se tak vedle Michaely Maurové za finance a provoz a Zdeňka Sluky rozšířil na čtyři.


Mohlo by vás zajímat: Markéta Šichtařová: Tohle nám udělá konsolidační balíček


Spolupráce čtyřčlenného týmu se velmi osvědčila a já mám radost, že se vedle dlouhodobě výborného finančního řízení jako nikdy dříve posouváme i v digitalizaci a IT. Milan potvrdil, že je přirozeným lídrem, a tak od letošního června mohu dokončit posílení nejvyššího vedení jeho jmenováním do pozice generálního ředitele. Nejde o náhlou myšlenku, ale o pokračování přirozeného vývoje,“ říká Zdeněk Sluka.

A dodává: „Umožní nám to ještě lépe uplatnit mou největší přidanou hodnotu pro BT, tedy hledání a prosazování nových myšlenek. Vždy jsme byli považováni za inovátory a jsem rád, že nyní budu mít v tomto směru více prostoru. Zároveň je pro mě stejně důležité zachovat si maximálně blízký kontakt s děním ve firmě. Proto zůstávám v pozici předsedy představenstva a těším se na pokračování intenzivní spolupráce s kolegy.“


Mohlo by vás zajímat: ČNB: Jaká byla úspěšnost odborných zkoušek za 1Q 2023?


Vodicka Broker Trust

Milan Vodička, nový generální ředitel Broker Trustu, má za sebou 25 let v bankovnictví a roční působení v představenstvu BT. Po svém příchodu se zasadil mimo jiné o intenzivnější spolupráci s našimi partnery při vývoji nových nástrojů a také v dalších oblastech. 

Jeho silnými stránkami jsou komunikace, důraz na dotahování věcí a aktivní otevírání nedořešených otázek. „Největší devizou Broker Trustu je mimořádný tým lidí, kteří mají chuť posouvat Bétéčko vpřed. Je mi ctí, že jej mohu vést,“ říká o své nové roli Milan Vodička.  

Zdroj: Broker Trust

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články