Společnost Allianz Partners jmenovala nového generálního ředitele


			Společnost Allianz Partners jmenovala nového generálního ředitele

Allianz Partners, světový lídr v B2B2C pojištění a asistenčních službách, oznámil dvě změny ve vedení a svém představenstvu. Tomas Kunzmann byl jmenován do funkce generálního ředitele Allianz Partners s účinností od 1. července 2022. Tomas přebírá funkci od Sirmy Boshnakovy, která byla jmenována členkou představenstva Allianz SE již dříve v tomto roce.

Tomas poprvé vstoupil do Allianz Group v roce 2009, kde zastával různé pozice v Allianz Private Krankenversicherung (APKV), včetně Head of Health Underwritting. V roce 2013 se připojil k obchodní divizi Allianz Německo (ABV) jako obchodní manažer, poté převzal zodpovědnost za regionální kancelář v Ingolstadtu a následně v Kemptenu. Tomas přešel do Allianz SE v roce 2017 jako výkonný asistent generálního ředitele Olivera Bäteho a poté zastával roli dočasného vedoucího kanceláře generálního ředitele. Od roku 2020 Tomas vedl obchodní linii Mobility & Assistance pro Allianz Partners jako generální ředitel a člen představenstva.


Mohlo by vás zajímat: TOP 30 pojišťovacích makléřů za rok 2021 v Česku dle oPojištění.cz


„Po dvou letech řízení divize Mobility & Assistance s pokorou a hrdostí přebírám otěže celé organizace Allianz Partners a povedu ji dále vpřed, a to nejenom jako globálního lídra v oblasti asistenčních služeb a pojištění, kterým je dnes, ale i jako společnost, která nabízí nejlepší zákaznickou zkušenost. Zaměříme se nadále na podporu růstu posílením našich hlavních aktivit a budováním nových obchodních modelů a platforem ekosystémů,“ uvedl nově jmenovaný generální ředitel Allianz Partners Tomas Kunzmann.

„Mám radost, že Tomas přebírá funkci generálního ředitele v Allianz Partners. Vzhledem ke svým zkušenostem přináší do Allianz Partners kontinuitu podnikání, praktické znalosti trhu a dobré výsledky spolupráce a implementace. Má dobře nakročeno pro to, aby urychlil tempo, kterého jsme v Allianz Partners ve velkém dosáhli poskytováním vysoce kvalitních služeb a jejich jednoduchosti ve prospěch našich zákazníků, a přeji mu hodně štěstí v jeho nové roli,“ řekla členka představenstva Allianz SE Sirma Boshnakova.


Mohlo by vás zajímat: Lukáš Kovanda: Ziskovost bank není mimořádná. Pouze se vrací rychle do normálu


S účinností od 1. září 2022 byl Laurent Floquet jmenován do funkce generálního ředitele Mobility & Assistance a členem představenstva Allianz Partners, nahrazuje tak v této roli Tomase Kunzmanna.

Laurent se připojil k Allianz Group v roce 2014 jako vedoucí obchodního rozvoje v Allianz Technology. V roce 2016 přešel do Allianz Partners, kde zastával pozici globálního ředitele prodeje pro asistenční služby a následně pozici regionálního generálního ředitele pro trhy severní, střední a východní Evropy. V lednu 2022 byl jmenován výkonným ředitelem pro transformaci a členem představenstva Allianz Partners a řídil transformační aktivity Allianz Partners po celém světě. Laurent zahájil svou kariéru v Accenture, kde pracoval na významných transformačních programech pro pojišťovny.

„Laurent je zkušeným lídrem, který dosahuje výborných obchodních výsledků v asistenčních službách a vyniká v řízení změn a transformace. V posledních měsících byl klíčový pro naši transformaci a já vím, že je tím správným lídrem, který posílí naše podnikání v oblasti Mobility & Assistance, a chopí se správných příležitostí do budoucna,“ doplnil Tomas Kunzmann.


Mohlo by vás zajímat: Devizové trhy v éře FinTechu


O Allianz Partners

Allianz Partners je světový lídr v B2B2C pojištění a asistenci nabízející komplexní řešení zahrnující produkty z oblastí International Health & Life, cestovní pojištění, mobilitu a asistenci. Naši odborníci se zaměřením na zákazníky a inovace nově definují pojišťovací služby tím, že dodávají high-tech high-touch produkty a řešení připravená pro blízkou budoucnost, která jsou nad rámec tradičního pojištění.

Naše produkty se stávají jednoduše součástí nabídky našich obchodních partnerů nebo je prodáváme přímo koncovým zákazníkům a jsou dostupné skrze čtyři komerční značky: Allianz Assistance, Allianz Automotive, Allianz Travel a Allianz Care. Našich 19 400 zaměstnanců působících v 75 zemích a hovořících 70 jazyky řeší více než 58 milionů případů ročně. Jsou motivováni k tomu vždy udělat něco navíc tak, aby poskytli zákazníkům po celém světě nejlepší možné služby.

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články