Pojištění finanční způsobilosti dopravce


			Pojištění finanční způsobilosti dopravce
21.7.2008 Pojistný trh

Pokud chce dopravce ušetřit provozní kapitál, může využít služeb Slavia pojišťovny a prokázat se předložením smlouvy o ručení, které s pojišťovnou uzavře. 

Každý dopravce pochopitelně hledá cesty, jak provozní kapitál ušetřit. Jeho povinností přitom je prokázat dostupný finanční kapitál a rezervy na 12 měsíců provozu, které činí na první vozidlo 330 tisíc a na každé další vozidlo 180 tisíc. Unikátní pojištění finanční způsobilosti dopravce, které nabízí Slavia pojišťovna, je levnější než bankovní záruka, navíc je ho možné sjednat pouze na částku, která dopravci chybí k prokázání (minimální částka, pro kterou lze sjednat pojištění, je ve výši 50 tisíc korun). Pojištění je možné sjednat na dobu jednoho roku či na dobu kalendářního roku (ale i na dobu kratší).

Při pojištění finanční způsobilosti získává dopravce dárek v podobě pojištění sedadla řidiče „Šofér“ v ceně 1490 korun, s výší pojistné částky při trvalých následcích úrazu 3 miliony korun.

Slavia pojišťovna navazuje na úspěšnou tradici jedné z nejvýznamnějších finančních institucí v Česku, která vznikla již v roce 1868. V devadesátých letech byla Slavia pojišťovna znovu obnovena a dnes působí jako univerzální pojišťovna v oblasti neživotního pojištění. Přelomovým okamžikem moderní Slavia pojišťovny se stal rok 2006, kdy se stala součástí silné finanční skupiny SPGroup, která umožnila její současný mohutný rozvoj.

Zdroj: Slavia Pojišťovna, a.s.

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články