INSIA je exkluzivní správce pojištění Point Protect pro firmy


			INSIA je exkluzivní správce pojištění Point Protect pro firmy
28.5.2007 Produkty

Pojištění bodového hodnocení řidičů Point Protect bude jako skupinové pojištění prodávat exkluzivně společnost INSIA.

 

Point Protect je první pojištění bodového hodnocení řidičů poskytované na českém trhu. Nabízí řidičům ochranu v případě ztráty řidičského oprávnění zapříčiněné získáním plného počtu bodů v bodovém hodnocení řidičů. Point Protect kryje náklady na náhradní dopravu po celých 12 měsíců, kdy řidič nesmí řídit motorové vozidlo. Pojistit lze každého řidiče, který má platný řidičský průkaz ČR nejméně 2 roky a může mít až 5 bodů na kontě! V případě skupinového pojištění nabízí INSIA řidičům výhodnější podmínky než při individuálním sjednání smlouvy.

 

Na výhradním zastoupení pro uzavírání skupinových smluv se INSIA dohodla se společností Carlife PMP, která tento nový pojistný produkt vyvinula a na trh uvedla již v březnu tohoto roku.

 

Díky jedinečnému internímu systému správy pojištění YETI bude INSIA zajišťovat kompletní vystavování a evidenci pojistných smluv, předpis a inkaso pojistného a správu seznamů pojištěnců.

 

Pojistitelem produktu Point Protect je pojišťovna AmTrust International Underwriters. Ltd patřící do skupiny společností AmTrust Financial Services, která působí celosvětově v odvětví pojišťovnictví a finančních služeb. V České republice AmTrust zastupuje společnost Carlife PMP spol. s r.o.

 

Síť INSIA patří mezi top 5 nezávislých pojišťovacích makléřů a jejími členy je již téměř 300 odborníků z Čech, Slovenska a Rakouska, kteří poskytují servis ve všech oblastech firemního i občanského pojištění. Díky vlastní on-line technologii YETI můžeme svým klientům nabídnou prvotřídní přehled a servis týkající se správy jejich pojistných smluv.

Zdroj: insia.com

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články