UNIQA pojišťovna dočasně zvýhodnila povinné ručení


			UNIQA pojišťovna dočasně zvýhodnila povinné ručení
10.10.2009 Produkty

UNIQA pojišťovna vyhlásila na období říjen až prosinec 2009 akční nabídku povinného ručení. Všichni noví klienti dostanou nyní zdarma komfortní asistenční službu. Jejich bezeškodní bonus za poslední dva roky UNIQA zdvojnásobí a započte ho automaticky ve stejné výši i pro havarijní pojištění, rozhodne-li se klient sjednat si ho. A k tomu ještě budou prostřednictvím exkluzivního servisu MeteoUNIQA varováni pomocí SMS nebo e-mailu vždy, když se bude blížit lokální extrémní výkyv počasí.


V sazbách povinného ručení uplatňuje UNIQA i nadále v rámci segmentace speciální slevy pro řidiče mimo Prahu. Zvýhodňuje rovněž zkušené řidiče, ale i opatrné řidiče do 28 let, kteří za poslední tři roky nebourali. Pokračuje zvýhodnění pro osoby tělesně postižené a pro profesní skupinu lékařů.


Byly rozšířeny služby v rámci asistenčního servisu pro motoristy, kteří se ocitnou cestou v nesnázích. Má-li například bouračka klienta za následek nepojízdnost jeho vozu, přistaví mu UNIQA z jeho povinného ručení náhradní vozidlo až na 5 dnů zdarma. Stane-li se, že klientovi z nepozornosti dojdou cestou pohonné hmoty, asistenční služba z povinného ručení mu je zdarma kdekoli v ČR doveze. Tím UNIQA překročila tradiční vnímání povinného ručení jako pojištění uzavíraného obligatorně jen v zájmu ochrany jiných osob.


Hlavním smyslem zdvojnásobení bonusu v povinném ručení je zvýhodnit motoristy jezdící bez nehod. Kromě toho chce UNIQA v rámci podzimní akční nabídky podpořit také motoristy, kteří zatím nemají havarijní pojištění, chtěli by si ho pořídit, ale dosud jim připadalo drahé. V rámci této kampaně nabízí novým klientům už na začátku automaticky stejný zvýhodněný bonus, jaký jim UNIQA vypočte pro povinné ručení. Tím bude havarijní pojištění cenově velmi atraktivní zejména pro dobré řidiče. Touto cestou přispívá UNIQA pojišťovna rovněž ke komplexnější pojistné ochraně vozidel.


MeteoUNIQA je na českém trhu jedinečný systém včasného varování před extrémní nepřízní počasí (jako jsou například vichřice, krupobití, náledí, vánice, silné lijáky, apod.), na něž je dobré se připravit. Unikátnost spočívá v tom, že klient dostává jen lokálně relevantní výstrahy podle jím zadaného PSČ, a to ve formě SMS nebo e-mailu. Předstih, s nímž se o blížící nepohodě dozví, mu umožňuje přijmout odpovídající opatření – např. odložit cestu nebo schovat auto do garáže.


UNIQA pojišťovna

Zdroj: UNIQA pojišťovna

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Povinné ručení

Václav Vorel,  21. 4. 2010

Dobrý den, pokud potřebujete zjistit nejlevnějši povinné ručení tak to můžete zde http://jdem.cz/ee4s3 nebo http://opq.cz/113 a v neposlední řadě zde  http://www.ipojisteni.cz/porovnani-povinne-ruceni/?a_aid=4af29f657415f&a_bid=adrian   vše je zcela zdarma a tím že vyplníte se k ničemu nezavazujete, zjistíte pouze informace, které povinné ručení je nejlepší přímo pro vása následně je možnost pořízení. Výhody této metody jsou určité slevy, které dosahují až výše 70 %. Děkujeme

Jak s likvidací

Petr Skála,  12. 10. 2009

Pak lze ovšem využít tohoto systému ke krácení pojistného, neboť klient i přes varování nijak vozidlo nezabezpečil i když mohl. Vzhledem k přesnosti předpovědí krup nebo průtrží mračen či vichřice je třeba varovat poměrně velké území s nízkou pravděpodobností, že k jevu skutečně dojde. Čím více planých poplachů, tím větší nastane problém.

RSS

Související články