RiskMap: Nový nástroj pro průmyslové makléře


			RiskMap: Nový nástroj pro průmyslové makléře

Jak zaujmout nového klienta? Tuto otázku si klade jistě nejeden průmyslový makléř. A právě proto jsme pro makléře v síti INSIA vytvořili novou aplikaci RiskMap, která jim umožní vytvářet úžasné prezentace nabídek pojištění. A to na míru každému klientovi!

Co je to RiskMap?

RiskMap je nový nástroj, díky kterému můžou makléři sítě INSIA klientům jednoduše vizualizovat rizika, která mohou ohrozit jejich podnikání. Na přehledném grafu klient uvidí jak pravděpodobnost, tak i závažnost konkrétního rizika.


Mohlo by vás zajímat: Jaroslav Besperát: V oblasti hybridů a elektroaut jsem očekával rychlejší vývoj


Proč používat RiskMap?

Aplikace RiskMap umožní průmyslovým makléřům prodávat ještě více pojistek! Díky spolupráci se společností MARSH v ní dokážou vytvářet skutečně detailní prezentace bez ohledu na to, ve kterém odvětví jejich klient podniká.

Interaktivní online prezentace + PDF

Každá prezentace, kterou pro klienta makléř vygeneruje, má svou jedinečnou URL. Tu může makléř klientovi jako odkaz jednoduše zaslat. Popřípadě ji může vygenerovat i do formátu PDF a zaslat ji klientovi například v příloze emailu. Velkou předností aplikace je i to, že je interaktivní. Klient může do online prezentace psát poznámky nebo dotazy, a makléř tam hned vše vidí.


Mohlo by vás zajímat: PwC: Zájem o top manažery zodpovědné za udržitelnost roste


Předdefinované šablony a texty

Aplikaci jsme navrhli tak, aby se snadno používala. Je v ní hned několik předdefinovaných šablon a textů. Vygenerování prezentace je opravdu velmi jednoduché, je stačí vyplnit jen jednostránkový formulář, navíc není nutné vyplňovat úplně vše – co se nevyplní, to se v prezentaci prostě neobjeví. U každé prezentace si navíc může makléř nechat zobrazit jeho medailonek.

Zdroj: INSIA

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

Související články