Varovné SMS zprávy pomáhají chránit majetek


			Varovné SMS zprávy pomáhají chránit majetek
29.8.2010 Škody

V souvislosti se změnami klimatu, které se v posledních letech projevují náhlými změnami počasí, přicházejí některé pojišťovny s novými službami, které odrážejí potřeby moderní doby. Ukázkou takové služby je zasílání varovných SMS zpráv.

VICTORIA VOLKSBANKEN pojišťovna, a.s. nabízí tuto službu jako bonus v rámci majetkového pojištění Bezpečný domov. Za službu zasílání varovných SMS zpráv tedy klient neplatí žádné poplatky navíc. Podobnou službu nabízí na českém trhu rovněž pojišťovna UNIQA.

„Bezplatně varujeme naše klienty před nepřízní počasí, aby se na ni mohli včas připravit a ochránili si tak svůj majetek,“ říká Roman Stieger, ředitel obchodní sítě VICTORIA VOLKSBANKEN pojišťovny, a. s. a dodává: „Poprvé jsme varovnou esemesku posílali letos 10. března, kdy jsme varovali naše klienty v jednom regionu před bouřkou s přívalovým deštěm, kroupy a nárazy větru a zároveň i v druhém regionu před prudkými sněhovými srážkami a sněhovými závějemi. Čerstvou záležitostí bylo varování našich klientů v Praze před nárazovým větrem a krupobitím 15. srpna. Dnes, kdy je téměř na pořadu dne nějaký nešvar počasí, je určitě dobré vědět dopředu, že se očekávají mimořádné povětrnostní podmínky. Klient se tak na to může včas připravit, případně odloží plánovanou cestu, nebo zahradní párty o hodinu později, zabezpečí chatu, nebo hospodyňka jen sklidí prádlo z terasy, či balkónu.“

Klient dostává na svůj mobilní telefon zprostředkované informace od renomované rakouské společnosti, která sleduje nepřetržitě okamžité změny povětrnostních podmínek. „SMS zprávy se rozesílají automaticky podle PSČ klienta. Tak se varování dostane jen těm, kterým nebezpečí bezprostředně hrozí,“ dodává Roman Stieger.

Službu zasílání varovných SMS nabízí VICTORIA VOLKSBANKEN pojišťovna, a. s. v rámci majetkového pojištění Bezpečný domov od března tohoto roku.

Victoria Volksbanken

 

Share/Bookmark

Zdroj: Victoria Volksbanken

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS