INSIA navýšila limit profesní odpovědnosti


			INSIA navýšila limit profesní odpovědnosti

Vzhledem k dynamickému růstu v posledním roce se společnost Insia s.r.o. rozhodla navýšit limit profesní odpovědnosti na 200.000.000,- Kč.

 

Nadstandardním limitem krytí, 8x větším než je zákonný limit cca 25 mil Kč, potvrzuje síť INSIA svým klientům i partnerským pojišťovnám pozici stabilní společnosti, poskytující prvotřídní služby v oblasti řízení rizik a pojištění.

 

Pojištění profesní odpovědnosti je ze zákona povinné pro určité typy činností (seznam profesí) – mj. také pro pojišťovací makléře. Toto pojištění je určeno pro případ, že by makléř svoji chybou nebo opomenutím způsobil svým klientům či obchodním partnerům škodu. Z tohoto pojištění je pak poškozenému klientovi vyplacena náhrada škody.

 

Počet kanceláří sítě INSIA se za poslední rok zvýšil o 71% a makléři INSIA se zároveň svou velikostí řadí mezi TOP 5 nezávislých pojišťovacích makléřů V ČR.

 

Výsledky úspěšného podnikání sítě INSIA potvrzuje také každoroční umístění v žebříčku nejrychleji rostoucích společností Delloite FAST 50, který sestavuje renomovaná auditorská společnosti Deloitte.

Zdroj: insia.com

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn